• دوشنبه / ۱۸ آذر ۱۳۹۸ / ۱۲:۵۸
  • دسته‌بندی: کهگیلویه و بویراحمد
  • کد خبر: 98091813284
  • خبرنگار : 50223

دیدار مدیرکل شبکه استانی دنا با خانواده شهید عبدیان

دیدار مدیرکل شبکه استانی دنا با خانواده شهید عبدیان

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد به همراه جمعی از معاونان و مدیران شبکه دنا با خانواده شهید خداعفو عبدیان از شهدای رسانه ملی در سقوط هواپیمای سی ۱۳۰دیدار کردند.

رئوف، با حضور در بیت شهید والامقام خداعفو عبدیان، مجاهدت و رشادت شهدا در راه حفظ کیان انقلاب اسلامی غیرقابل توصیف دانست و گفت: افرادی که در راه خدمت به کشور خالصانه عمر با برکت خود را تقدیم آرمانهای نظام و انقلاب کردند خصوصیات بارز اخلاقی، رشادت و پایمردی آنان تا سال ها جاودانه خواهد ماند.
مدیرکل شبکه استانی دنا با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب مبنی بر زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا افزود: انقلاب اسلامی ایران به برکت خون شهدا توانسته تلاطم های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی را پشت سربگذارد.
در این جلسه خانواده شهیدعبدیان از حضور مدیرکل مرکز در منزل خود تقدیر کردند و پیرامون خصوصیات اخلاقی شهید سخنانی بیان داشتند.
به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد، شهید خداعفو عبدیان از شهدای رسانه ملی در سقوط هواپیمای سی ۱۳۰ اهل یاسوج، ابتدای خدمت در شبکه استانی دنا بود سپس برای ادامه خدمت به سازمان صدا و سیما در شبکه خبر به عنوان تصویربردار به فعالیت مشغول بوده و در سانحه هوایی سقوط هواپیما به شهادت رسید.


انتهای پیام