• جمعه / ۲۷ دی ۱۳۹۸ / ۱۱:۳۰
  • دسته‌بندی: سیاست داخلی
  • کد خبر: 98102720734
  • خبرنگار : 50291

جانشین فرمانده سپاه استان تهران:

محرومیت زدایی نمونه ای بارز از خادمی پاسداران انقلاب اسلامی است

محرومیت زدایی نمونه ای بارز از خادمی پاسداران انقلاب اسلامی است

جانشین سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران با بیان اینکه پاسداران، سربازان ولایت و خادمان ملت هستند، گفت: جانفشانی مدافعان حرم، محرومیت زدایی و ... از مصادیق خادمی پاسداران انقلاب اسلامی است.

علیرضا حیدرنیا جانشین فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران شامگاه پنجشنبه در مراسم یادواره شهدای عملیات کربلای پنج و بیت المقدس ۲ با اشاره به مقام والای شهدا، گفت: امروز خدا توفیق داد میزبان پیشکسوتان و فرماندهان عرصه ایثار و شهادت باشیم و تمام افتخار ما، هم‌نشینی با فرماندهان لشکر همیشه سرافراز حضرت سیدالشهدا(ع) است.

وی با اشاره به خدمات قابل توجه و ارزنده سپاه پاسداران در طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی عنوان کرد: سپاه پاسداران و پاسداران عزیز ما، سربازان ولایت و خادمان ملت هستند، هشت سال دفاع مقدس، جانفشانی مدافعان حرم، محرومیت زدایی و … از مصادیق خادمی ملت در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

سرهنگ حیدرنیا با بیان اینکه سپاه اجازه نفوذ به بیگانگان و دشمنان را نمی‌دهد، تاکید کرد: افتخار سپاه این است که ۴۰ سال در خدمت انقلاب اسلامی و مکتب علوی قرار داشته و در برابر تمام دشمنان مردانه ایستاده است.

جانشین سپاه سیدالشهدا(ع) با بیان اینکه سپاه امروز برای مردم است و با تمام وجود برای پیشرفت کشور تلاش می‌کند، تاکید کرد: لباس سبز سپاه، لباس خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم است.

انتهای پیام