• یکشنبه / ۲۹ دی ۱۳۹۸ / ۱۰:۴۸
  • دسته‌بندی: سمنان
  • کد خبر: 98102922152
  • خبرنگار : 50233

مدیرکل راهداری استان سمنان به ایسنا خبرداد:

بارش برف در 6 محور اصلی سمنان/ باز بودن همه محورهای استان

بارش برف در 6 محور اصلی سمنان/ باز بودن همه محورهای استان

ایسنا/سمنان مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان سمنان از بارش برف در اکثر محورهای مرکزی و نیمه غربی این استان خبر داد.

احسان منصور کیایی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در حال حاضر در محورهای ایوانکی -گرمسار، گرمسار -سمنان، سمنان –دامغان، دامغان-چشمه‌علی، سمنان-شهمیرزاد و شهمیرزاد –فولادمحله شاهد بارش برف هستیم.
وی ادامه داد: براساس گزارش‌های همکاران راهداری و تصاویر دوربین‌های نظارتی این اداره کل تردد در همه محورهای این استان به صورت روان و عادی است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان سمنان با اشاره به بارش برف در بسیاری از محورهای اصلی این استان تصریح کرد: به همراه داشتن زنجیرچرخ در این محورها الزامی است.

منصور کیایی با اشاره به شدت بارش‌ها در گردنه‌های برفگیر استان از رانندگان خواست از سفرهای غیرضروری به مناطق کوهستانی و برفگیر اجتناب کرده و در سفرهای خود تجهیزات زمستانی لازم را به همراه داشته باشند.

وی همچنین از رانندگان و کاربران جاده‌های این استان خواست قبل از سفر از سیستم گرمایشی خودروی خود مطمئن شده و از طریق سامانه‌هالی این اداره کل و پلیس راه از شرایط جوی محورها مطلع شوند.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان سمنان در پاسخ به پرسش ایسنا در خصوص محدودیت‌های ترافیکی اظهار کرد: در حال حاضر هیچگونه محدودیت ترافیکی در این استان وجود ندارد.
انتهای پیام