• یکشنبه / ۲۹ دی ۱۳۹۸ / ۱۳:۰۸
  • دسته‌بندی: علم و فناوری ایران
  • کد خبر: 98102922412
  • منبع : وزارت بهداشت و درمان

اعلام فراخوان حمایت از تولید تجهیزات، مواد اولیه و ملزومات مصرفی پزشکی

اعلام فراخوان حمایت از تولید تجهیزات، مواد اولیه و ملزومات مصرفی پزشکی

اطلاعیه طرح حمایت از تولید تجهیزات، مواد اولیه و ملزومات مصرفی پزشکی در داخل کشور، از سوی شبکه دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت منتشر شد.

به گزارش ایسنا، شبکه دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو، به منظور رونق تولید داخل و همچنین تامین نیازها از طریق تولید داخل، در اطلاعیه‌ای طرح فراخوان حمایت از تولید تجهیزات، مواد اولیه و ملزومات مصرفی پزشکی در داخل کشور را منتشر کرد.

فراخوان شماره‌ ۳ طرح حمایت از تولید تجهیزات، مواد اولیه و ملزومات مصرفی پزشکی در داخل کشور به شرح زیر است:

شرکت‌های فعال در حوزه تجهیزات پزشکی می‌توانند با تکمیل فرم پیوست حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ طرح پیشنهادی خود را برای تولید مواد اولیه و ملزومات مصرفی پزشکی مبتنی بر فناوری داخلی به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ارسال کنند.

فهرست ملزومات و مواداولیه مصرفی مورد نظر طرح شامل گایدینگ کتتر و کتترهای قلبی و عروقی، استنت قلبی و بالون، کارتریج استپلر، کامپوننت‌های تیبیال و فمورال زانوی سیمانی توتال، اکسیژنراتور، کیسه استومی، مایع هلیوم و آنژیوکت است.

بر اساس اعلام وبدا، دریافت فرم اولیه پیشنهاد طرح ساخت مواد اولیه و ملزومات مصرفی پزشکی از طریق پست الکترونیکی fs.arzyaban@gmail.com  امکان‌پذیر است.

انتهای پیام