• جمعه / ۴ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۲:۱۷
  • دسته‌بندی: آذربایجان غربی
  • کد خبر: 98110402450
  • منبع : نمایندگی آذربایجان غربی

طی شب گذشته صورت گرفت؛

نجات بیش از ۴۰۰ نفر مسافر در راه مانده بر اثر کولاک در آذربایجان غربی

نجات بیش از ۴۰۰ نفر مسافر در راه مانده بر اثر کولاک در آذربایجان غربی

ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از اسکان بیش از ۲۰۰ نفر مسافر در راه مانده بر اثر کولاک در محور پیرانشهر- تمرچین در پایانه مرزی تمرچین خبر داد.

ارسلان شکری در گفت و گو با ایسنا با اشاره به وقوع برف و کولاک در استان از شب گذشته افزود:  از نخستین دقایق وقوع کولاک در محور پیرانشهر- تمرچین بازگشایی محور و نجات مسافران در راه مانده بر اثر کولاک توسط نیروهای راهداری انجام شد و با همکاری تمامی عوامل راهداری، هلال احمر، ارتش و سپاه کلیه مسافران در راه مانده این محور نجات پیدا کردند.

وی ادامه داد: این عملیات بدون هیچ مشکل جسمی برای مسافران انجام و همه مسافران در سلامت کامل منتقل شدند.

این مقام مسئول اضافه کرد: بیش از ۲۰۰ نفر از مسافران در داخل پایانه مرزی تمرچین و بالغ بر ۲۰۰ نفر نیز در داخل شهر اسکان داده شدند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی یادآور شد: مسافران در ایام حاضر باید بیش از پیش نسبت به بررسی وضعیت جوی جاده ای حساس شده و با توجه به هشدارهای اعلامی این اداره کل که توسط اصحاب رسانه ها بطور مستمر ارایه شده و همچنین همکاران مستقر در مرکز مدیریت راهها به شماره ۱۴۱ نسبت به انجام سفر اقدام کنند و از تردد در محورهای در معرض خطر کولاک و یخبندان به شدت اجتناب کنند.

انتهای پیام