• جمعه / ۴ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۳:۲۰
  • دسته‌بندی: خوزستان
  • کد خبر: 98110402479
  • خبرنگار : 50228

لیگ برتر فوتبال بانوان کشور؛

شکست آویسا برابر صدرنشین لیگ/حضور فرد ناشناس در جایگاه داوران

شکست آویسا برابر صدرنشین لیگ/حضور فرد ناشناس در جایگاه داوران

ایسنا/خوزستان تیم آویسا خوزستان در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال کشور برابر شهرداری بم متحمل شکست سنیگن شد.

آویسا خوزستان امروز، جمعه در دیداری خانگی پذیرای شهرداری بم، صدرنشین لیگ برتر کشور بود.

شاگردان سلیمانی، بازی را خیلی خوب شروع کردند و در حالی که دو سه دقیقه از آغاز مسابقه می گذشت، الهام انصاری روی یک کار تیمی خوب و حساب شده، گل اول آویسا را وارد دروازه بم کرد.

به گزارش ایسنا، بازی پایاپای و سرعتی پیش می رفت که در دقیقه ۱۵ نیز تیم میهمان موفق شد، گل تساوی را به ثمر برساند. شاگردان جعفری در ادامه، گل دوم را وارد دروازه تیم آویسا کردند. این نیمه با نتیجه ۲ بر یک به سود تیم شهرداری بم به پایان رسید.

از حاشیه های نیمه اول می توان به اعتراض شدید سرمربی تیم آویسا به تصمیم داور اشاره کرد؛ در دقایق پایانی این نیمه، سلیمانی در صحنه ای معتقد بود که بازیکن بم، توپ را با دست گرفته است و داور باید به او کارت دهد و باتوجه به این که تصمیم داور در این صحنه چیز دیگری بود، سلیمانی معترض شد.

همچنین بازی در نیمه اول رو به پایان بود که یک فرد ناشناس وارد ورزشگاه شد و به سمت سکوها آمد. او در حالی که اصلا نمی دانست، بازی در چه سطحی و بین چه تیم هایی برگزار می شود، شروع به اظهارنظر در مورد دو تیم و به ویژه آویسا کرد که این موضوع با واکنش هواداران تیم اهوازی همراه بود. این فرد، سپس بین دو نیمه به سمت جایگاه داوران رفت و در آن جا نشست. با شروع بازی نیز او همچنان در این جایگاه قرار داشت که البته یکی دو دقیقه بعد، ناظر داوری متوجه شد و او را به بیرون از جایگاه هدایت کرد.

در بین دو نیمه نیز تیم شهرداری بم، ترجیح داد به رختکن نرود و بازیکنان و سرمربی تیم، کنار زمین ماندند.

به گزارش ایسنا، در نیمه دوم نیز تیم شهرداری بم برای چهار بار دیگر موفق به باز کردن دروازه آویسا شد. این دیدار در نهایت با نتیجه ۶ بر یک به سود تیم میهمان به پایان رسید.

از حواشی نیمه دوم نیز این بود که تعویض آویسا در حال انجام بود و هنوز بازیکنی که باید از زمین خارج می شد تا نفر دیگر جایگزین او شود، از زمین خارج نشده بود که داور دستور به ادامه بازی داد.

همچنین پس از گل هایی که آویسا دریافت می کرد، برخی هواداران این تیم به عملکرد گلر آویسا اعتراض می کردند و معتقد بودند که او باید عملکرد بهتری درون دروازه داشته باشد.

آویسا خوزستان برای بازی با شهرداری بم، سه بازیکن تاثیرگذار خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت.

تنها نماینده خوزستان در لیگ برتر فوتبال بانوان کشور، اکنون با چهار امتیاز در رده یازدهم جدول رده بندی قرار دارد. لیگ برتر با حضور 12 تیم در حال برگزاری است.

انتهای پیام