• سه‌شنبه / ۸ بهمن ۱۳۹۸ / ۰۹:۲۰
  • دسته‌بندی: اصفهان
  • کد خبر: 98110805571
  • منبع : نمایندگی دانشگاه اصفهان

با رویکرد کودک و نوجوان برگزار می‌شود؛

برگزاری دومین نمایشگاه ملی توسعه کسب و کار فرهنگی در فضای مجازی

برگزاری دومین نمایشگاه ملی توسعه کسب و کار فرهنگی در فضای مجازی

ایسنا/اصفهان دبیر اجرایی دومین نمایشگاه ملی توسعه کسب و کار فرهنگی دیجیتال، در فضای مجازی با رویکرد کودک و نوجوان گفت: این نمایشگاه از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ بهمن ماه جاری در سیتی سنتر اصفهان برگزار می‌شود.

سید احسان اصلاحی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: نمایشگاه رسانه های دیجیتال را می توان مهم ترین فعالیت صورت گرفته مرتبط با اکوسیستم محتوای دیجیتال دانست که در آن محصولات، سرویس ها و خدمات این حوزه در معرض دید عموم مصرف کنندگان قرار می گیرد .

وی افزود: با تغییر رویکرد مدیریت جدید سیزدهمین دوره این نمایشگاه، نه تنها عنوان کسب و کارهای فرهنگی در فضای مجازی را به خود گرفته، بلکه رویکرد تعاملی آن نیز به B۲B تغییر کرده است. این رویکرد به جهت اینکه تاکنون به صورت عملیاتی در نمایشگاه های ایران پیاده سازی نشده اهمیت و دقت مسئله را دوچندان می‌کند.

دبیر اجرایی دومین نمایشگاه ملی توسعه کسب و کار فرهنگی دیجیتال در فضای مجازی با رویکرد کودک و نوجوان تصریح کرد: این نمایشگاه از ۲۷ تا ۳۰ بهمن ماه جاری در سیتی سنتر اصفهان برگزار می شود و علاقه مندان به حضور در این برنامه از اول تا دهم بهمن ماه فرصت ثبت نام دارند.

انتهای پیام