• سه‌شنبه / ۸ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۶:۲۳
  • دسته‌بندی: اردبیل
  • کد خبر: 98110806099
  • منبع : نمایندگی اردبیل

یک مسئول:

توزیع 60  هزار حلقه لاستیک بین رانندگان کامیون در استان اردبیل

توزیع 60  هزار حلقه لاستیک بین رانندگان کامیون در استان اردبیل

ایسنا/اردبیل مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: از ابتدای شروع طرح تاکنون بیش از ۶۰ هزار حلقه لاستیک با نرخ سهمیه در بین رانندگان کامیون این استان توزیع شده‌ است.

علی رحمتی در نشست با فعالان بخش حمل و نقل استان اردبیل با اشاره به اینکه لاستیک موجود در انبارها بیش از نیاز رانندگان بوده و با انباشت لاستیک روبرو هستیم، اظهار کرد: توزیع لاستیک ناوگان درون‌شهری و برون‌شهری بصورت نرم‌افزاری و تحت وب انجام و حواله‌های صادره نیز بر مبنای کارکرد ناوگان بصورت سیستمی صادر می‌شود.

به گفته مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای برای رفع نیاز رانندگان و حمایت از آنها جهت خدمات‌رسانی مطلوب به مردم توزیع لاستیک سهمیه‌ای به نرخ مصوب دولتی همچنان ادامه دارد.

او بیان‌کرد: رانندگان برای دریافت لاستیک ناوگان باری برون شهری بر اساس کارکرد و پیمایش می‌توانند با در دست داشتن اسناد مالکیت خود در مرکز استان به انجمن صنفی رانندگان کالا مراجعه کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل افزود: توزیع لاستیک در راستای تحقق مطالبات به حق رانندگان ناوگان حمل و نقل از سوی دولت در سراسر کشور انجام می شود.

رحمتی ادامه داد: ۸۷ شرکت حمل و نقل کالا و بیش از هفت هزار و ۸۰۰ دستگاه ناوگان باری در استان فعال هستند و همچنین ۱۱ هزار و ۴۰۰ راننده پرتلاش در بخش حمل و نقل کالای استان فعالیت می‌کنند.

به گزارش ایسنا، وی به جابجایی بیش از سه میلیون تن کالا و بار در سال جاری در استان اشاره کرد و گفت: با تلاش رانندگان و فعالان حوزه حمل و نقل وضعیت حمل کالا و بار در استان اردبیل کاملا عادی و روان است.

انتهای پیام