• پنجشنبه / ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ / ۲۲:۱۳
  • دسته‌بندی: کرمان
  • کد خبر: 98112418123
  • خبرنگار : 50189

مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی تاکید کرد

باز بودن ادارات و مدارس استان در روز برگزاری مراسم اربعین شهید سلیمانی در کرمان

باز بودن ادارات و مدارس استان در روز برگزاری مراسم اربعین شهید سلیمانی در کرمان

ایسنا/کرمان مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی با بیان این مطلب که مراسم اربعین شهید سلیمانی بعدازظهر روز یکشنبه ۲۷ بهمن ماه در مصلی بزرگ امام علی (ع) شهر کرمان برگزار می‌شود، گفت: کلیه ادارات، سازمان‌ها و مراکز آموزشی استان کرمان در روز یکشنبه ۲۷ بهمن ماه باز هستند و بنایی بر تعطیلی مدارس و ادارات در این روز را نداریم.

دکتر "عباس تقی‌زاده" در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به مراسم اربعین سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در کرمان گفت: روز یکشنبه ۲۷ بهمن‌ماه مراسم اربعین سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در شهر کرمان برگزار خواهد شد.

وی با بیان این مطلب که این مراسم از ساعت ۱۴ الی ۱۶ در مصلی بزرگ امام علی (ع) شهر کرمان برگزار می‌شود، ادامه داد: کلیه ادارات، سازمان‌ها و مراکز آموزشی در روز یکشنبه ۲۷ بهمن ماه باز هستند و بنایی بر تعطیلی مدارس و ادارات استان در این روز نداریم زیرا زمان برگزاری این مراسم هیچ تداخلی با ساعات کار ادارات و مدارس ندارد.

مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی عنوان کرد: براساس اطلاعاتی که از شهرستان‌ها داریم، در برخی از شهرستان‌ها مراسم اربعین شهید سلیمانی و شهید پورجعفری نیز گرفته خواهد شد که اطلاع‌رسانی آن برعهده فرمانداران است.

تقی زاده از تشکیل کمیته پشتیبانی ادارات و نهادهای ستاد برگزاری مراسم چهلمین روز شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی به مسئولیت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان خبر داد و بیان کرد: استانداری کرمان، مسئولیت کمیته پشتیبانی ادارات و نهادهای این ستاد را به عهده دارد ضمن آنکه مسئولیت برگزاری مراسم چهلمین روز شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی در کرمان نیز بر عهده سپاه ثارالله استان کرمان گذاشته شده است.

انتهای پیام