• پنجشنبه / ۱ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۶:۲۲
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 98120100341
  • خبرنگار : 71638

افشاردوست از پروژه مشترک مربیان والیبال آسیا و اروپا خبر داد

افشاردوست از پروژه مشترک مربیان والیبال آسیا و اروپا خبر داد

محمود افشار دوست از برگزاری جلسات فنی مشترک بین دو قاره آسیا و اروپا برای تبادل نظر و افزایش دانش فنی مربیان خبر داد.

به گزارش ایسنا، محمود افشار دوست، عضو کمیته مربیان کنفدراسیون والیبال آسیا از برگزاری جلسات مشترک بین مربیان قاره آسیا و اروپا خبر داد و گفت: پروژه ای مشترک بین قاره ی اروپا و آسیا برای تبادل اطلاعات و بررسی نیاز های مربوط به مربیان در هر دوقاره تعریف شده است. به همین منظور قرار است جلسه مشترکی بین کنفدراسیون آسیا و اروپا در محل کمیته مربیان برگزار شود که به امید خدا شنبه بامداد برای شرکت در این جلسه عازم کشور لوکزامبورگ هستیم.

دبیر سابق فدراسیون والیبال ایران با بیان اینکه قرار است پروژه های مشترکی بین دوقاره تعریف شود، افزود: در این پروژه ها بحث پیشرفت، بررسی و تبادل نظر بین مربیان مطرح است. در این جلسه قرار شده که سرفصل ها را به بحث و تبادل نظر بگذاریم و در نهایت جمع بندی جلسه منجر به ایجاد این پروژه ها شود.

افشار دوست گفت: این کاری که قاره آسیا و اروپا شروع کرده برای ایجاد پایگاهی مشترک بین مربیان است. این پایگاه باعث توسعه فنی مربیان در هر دو قاره شده و همچنین از همه مهمتر تبادل اطلاعات بین مربیان ایجاد خواهد شد. قطعا این جلسات می تواند به توسعه فنی مربیان کمک شایانی کند و قرار است .

او در باره نحوه انتخاب شدن مربیان برای حضور دراین جلسات توضیح داد: از کشور های مختلف آسیایی افرادی از طرف فدراسیون های هر کشور به کنفدراسیون والیبال آسیا معرفی خواهند شد. بعد از بررسی در کمیته کنفدراسیون آسیا افرادی برای برگزاری این جلسات معرفی خواهند شد.

افشار دوست افزود: این جلسات تا سال 2021 به طور خواهد انجامید و قرار است که هر شش ماه یک بار این جلسات در قاره اروپا و قاره آسیا برگزار شود. در نهایت گروهی از مربیان به عنوان گروهی مشترک انتخاب می شوند و فعالیت خود را در این جلسات ادامه خواهند داد.

او در پایان افزود: امیدوارم که از این طریق بتوانیم به توسعه فنی مربیان ایران کمک کنیم. همچنین در این جلسات قرار است مربیان بیشتری که صلاحیت فنی دارند و به زبان انگلیسی مسلط هستند حضور پیدا کرده تا از این طریق هم به توان فنی ایران کمک کنیم. 

انتهای پیام