• یکشنبه / ۴ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۰:۵۷
  • دسته‌بندی: یزد
  • کد خبر: 98120402690
  • خبرنگار : 50217

تحلیل روابط خارجی ایران در هجدهمین نشست والعصر حوزه هنری یزد

تحلیل روابط خارجی ایران در هجدهمین نشست والعصر حوزه هنری یزد

ایسنا/یزد هجدهمین نشست اندیشه‌ورزی «والعصر» با موضوع «توصیه‌های مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم» با حضور «اکبر غفوری» مدرس دانشگاه و تحلیلگر مسائل سیاسی اجتماعی در یزد برگزار می‌شود.

این عضو هیئت علمی دانشگاه یزد در این نشست به تبیین و تحلیل سایر توصیه‌ها همچون؛ عدالت و مبارزه با فساد، استقلال و آزادی، عزت ملی و روابط خارجی ایران و مرزبندی با دشمن و سبک زندگی می‌پردازد.

علم و پژوهش، معنویت و اخلاق و اقتصاد از دیگر توصیه‌های رهبر انقلاب در این بیانیه است که در جلسه‌های قبلی مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت.

این دوره نشست والعصر امروز یکشنبه چهارم اسفند، ساعت 19:30 با حضور قشرهای مختلف مردم از جمله روحانیون، طلاب، پژوهشگران، هنرمندان، فعالان فرهنگی و علاقه‌مندان در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی استان واقع در بلوار شهید پاک‌نژاد برگزار می‌شود.

تبیین و تحلیل بیانیه گام دوم انقلاب، تسریع در رشد و انتشار گفتمان انقلاب اسلامی، تبیین صحیح و شفاف مواضع در چارچوب نظریه‌ نظام انقلابی، امیدآفرینی و افزایش روحیه جهادی و انقلابی در جامعه از اهداف برگزاری نشست‌های «والعصر» در حوزه هنری است.

به گزارش ایسنا و به نقل از حوزه هنری یزد،سلسله نشست‌های اندیشه‌ورزی «والعصر» یکشنبه‌ هر هفته در حوزه هنری یزد برگزار می‌شود.

انتهای پیام