• چهارشنبه / ۷ خرداد ۱۳۹۹ / ۰۹:۴۷
  • دسته‌بندی: جهان ورزش
  • کد خبر: 99030703426
  • خبرنگار : 90111

ام‌باپه: توپ طلا خواب من را آشفته نمی‌کند/ زیدان و رونالدو الگوهای من هستند

ام‌باپه: توپ طلا خواب من را آشفته نمی‌کند/ زیدان و رونالدو الگوهای من هستند

ستاره جوان پاری سن ژرمن تاکید کرد که دوست دارد توپ طلا را به دست آورد اما برای رسیدن به آن احساس بیتابی نمی‌کند. او با بیان اینه زیدان و رونالدو الگوهای او هستند بار دیگر به حضور در رئال چراغ سبز نشان داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میرر، کیلیان ام‌باپه از بهترین و آماده ترین بازیکنان حال حاضر فوتبال جهان است که در پاری سن ژرمن بازی می کند. او مورد توجه رئال مادرید قرار گرفته است و احتمال حضورش در این تیم زیاد است.

ام‌باپه درباره رسیدن به توپ طلا گفت: بسیار زیبا خواهد بود اگر بتوانم توپ طلا را به دست آورم اما باید بگویم که این جایزه باعث نمی شود که خواب من آشفته شود و همواره به آن فکر کنم. قرار نیست که امسال یا سال بعد به آن دست پیدا کنم.

او ادامه داد: موفقیت پاری سن ژرمن و تیم ملی فوتبال فرانسه همواره اولویت من بوده است و بعد از آن به جایزه های فردی توجه خواهم کرد. من هم در پاری سن ژرمن و هم در تیم ملی در کنار بازیکنان بزرگ و باتجربه ای بازی می کنم و همواره سعی کرده ام که از آنها یاد بگیرم.

او درباره الگوی بزرگ خود گفت: الگوی بزرگ من از دوران کودکی زیدان بوده است و بعد از او رونالدو است که توانسته به همه چیز برسد و هنوز هم از بهترین ها است. هم زیدان و هم رونالدو تاریخ ساز بوده اند و من هم می خواهم در راه آنها حرکت کنم.

ام‌باپه از علاقه زیاد خود برای کمک به کودکان گفت "کودکان رویاهای زیادی دارند و دوست دارم که به آنها برای برآورده شدن این رویاها کمک کنم به ویژه اینکه بسیاری از آنها چنین توانایی را هم دارند اما شاید چون پول ندارند از رسیدن به رویاهای خود باز می‌مانند. وقتی بچه بودم همواره به الگوی خود نگاه می کردم. الان نمی خواهم که کودکان تنها به من نگاه کنند بلکه می خواهم که کنارشان باشم تا آنها را در رسیدن به رویاهایشان کمک کنم.

ام‌باپه درباره بوندسلیگا بدون تماشاگر گفت: تماشاگران جزئی از فوتبال هستند و بدون آنها بازی کردن سخت است با این حال باید به این شرایط عادت کرد و چاره ای جز آن نیست.

او در پایان درباره لیگ جزیره هم گفت: در  فصل جاری که لیورپول ماشین گلزنی و پیروزی بوده است. این تیم نشان داده است که پیروزی آسان است این درحالی است که عکس آن درست است. لیورپول مربی بسیار بزرگی دارد و خیره کننده ظاهر شده است.

انتهای پیام