• چهارشنبه / ۷ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۵:۴۲
  • دسته‌بندی: دفاعی - امنيتی
  • کد خبر: 99030703942
  • منبع : ارتش جمهوری اسلامی ایران

با حضور فرمانده نیروی زمین ارتش ؛

۳۹۴ واحد مسکونی برای کارکنان نیروی زمینی ارتش در خوزستان افتتاح شد

۳۹۴ واحد مسکونی برای کارکنان نیروی زمینی ارتش در خوزستان افتتاح شد

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: در راستای اصل ولایت محوری ساخت ۲۳ هزار واحد مسکونی برای کارکنان نیروی زمینی ارتش در دستور کار قرارگرفته که امروز در خوزستان شاهد افتتاح ۳۹۴ واحد از آن‌ هستیم.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری امروز چهارشنبه هفتم خردادماه در آئین افتتاح پروژه مهر ولایت ۲۶۰ واحدی قمر بنی‌هاشم دزفول در جمع اصحاب رسانه، اظهار کرد: ولایت محوری یکی از اصول فرماندهی در نیروی زمینی ارتش است و این اصل به معنی تحقق بخشیدن به سخنان مقام معظم رهبری بوده که یکی از آن‌ها رسیدگی به معیشت کارکنان نیروی زمینی ارتش است.

وی شعار دوم نیروی زمینی ارتش را عدالت محوری اعلام کرد و افزود: طبق این شعار و با نگاهی عادلانه ارزیابی می‌شود که کدام قسمت‌ها نیاز به سرمایه‌گذاری و توجه بیشتر دارد تا نیروی زمینی ارتش در تمام بخش‌ها به توزان برسد.
سرتیپ حیدری تأکید کرد: طبق شعار سوم مبنی بر شایسته‌سالاری در انتصابات، انتخاب شرکت‌های پیمانکاری و سایر امور این شعار را سرلوحه کار خود قرار داده‌ایم.
وی افزود: در راستای اصل ولایت محوری، ۳۰ طرح لبیک با تائید و تشویق مقام معظم رهبری ساماندهی شده که طرح لبیک ۲۱ با نام امام حسن مجتبی (ع) به ساخت خانه‌های سازمانی برای کارکنان نیروی زمینی ارتش اختصاص دارد.
فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه در کشور ۲۳ هزار واحد سازمانی کمبود داریم، گفت: این ۲۳ هزار واحد در دستور کار قرارگرفته و امروز در دزفول، شوشتر و اندیمشک ۳۹۴ واحد از آن را افتتاح خواهیم کرد.
وی ادامه داد: در دیگر استان‌های کشور بر اساس نیازها و اصل عدالت محوری نیز تعداد واحدهایی پیش‌بینی‌شده است.
امیر سرتیپ حیدری اضافه کرد: نیروی زمینی ارتش در چندین منطقه با بحث محیط زیست در ارتباط بوده و در میدان‌های تیر و رزمایشی از قطع درختان جلوگیری کرده و احترام به محیط یکی از اصول کاری نیروی زمین ارتش است.
انتهای پیام