• سه‌شنبه / ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۲:۲۱
  • دسته‌بندی: کرمانشاه
  • کد خبر: 99031307978
  • خبرنگار : 50182

با توجه به وضعیت "هشدار" کرونا در کرمانشاه

بدون "ماسک" از خانه بیرون نروید/ بی‌خیال سفر شوید

بدون "ماسک" از خانه بیرون نروید/ بی‌خیال سفر شوید

ایسنا/کرمانشاه مدیرگروه کنترل بیماری‌ها مرکز بهداشت استان کرمانشاه از همه افراد خواست با توجه به قرارگیری استان در وضعیت هشدار، از خروج از منزل بدون ماسک جدا خودداری کنند.

دکتر سارا شاه آبادی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به سیر صعودی مبتلایان کرونا در استان، گفت: این شرایط می‌طلبد افراد حساسیت بیشتری نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی داشته باشند.

شاه آبادی تصریح کرد: در حال حاضر وضعیت استان به دلیل افزایش مبتلایان در حالت "هشدار" قرار دارد و اگر مردم رعایت نکنند، این شرایط می تواند به مراتب بدتر شود.

وی با اشاره به تعطیلات پیش رو گفت: اگر مردم رعایت نکرده و به سفر بروند و همانند روزهای عادی رفتار کنند، قطعا در روزهای آینده وضعیت استان قرمز شده و کنترل بیماری بسیار دشوار خواهد شد.

شاه آبادی از همه مردم خواست با توجه به وضعیت هشدار کرونا، در تعطیلات پیش رو حتما در خانه بمانند و از هرگونه مهمانی رفتن و بیرون رفتن غیرضروری خودداری کنند.

این مسئول خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت فعلی استان در بحث کرونا، توصیه اکید این است افراد بدون ماسک از منزل خارج نشوند و خروج آنها از منزل تنها برای انجام موارد ضروری باشد.

انتهای پیام