• شنبه / ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۶:۴۶
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99031710169
  • خبرنگار : 30054

بازدید سرپرست وزیر صنعت معدن و تجارت از کارخانه‌جات گروه صنعتی میهن

بازدید سرپرست وزیر صنعت معدن و تجارت از کارخانه‌جات گروه صنعتی میهن

سرپرست وزیر صنعت معدن و تجارت از کارخانجات گروه صنعتی میهن از جمله "شهرلبنیات" میهن که دومین سایت بزرگ و مدرن تولید لبنیات در خاورمیانه است ضمن اشاره به این نکته که گروه صنعتی میهن، موجب افتخار صنعت کشور است در جمع خبرنگاران به بیان نکاتی در عرصه تولید و صنعت کشور پرداخت. 

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام گروه صنعتی میهن، حسین مدرس خیابانی گفت: حداقل کاری که وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تولیدکنندگان می‌تواند انجام دهد، آن است که در ستاد وزارتخانه، مشکلات پیش‌ روی تولیدکنندگان را رفع کند و مانع جدیدی پیش‌روی صنعتگران قرار ندهد.

خیابانی با اشاره به اینکه بخش عمده نیاز ارزی تولیدکنندگان لبنی مربوط به بسته‌بندی آنهاست به مدیران مربوطه جهت رفع مشکلات صنعت بسته‌بندی و ارزش و بها دادن به تولیدات داخل ماموریت داده است.

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: با توجه به اینکه ۶۰ درصد میزان صادرات کشور به بازارهای هدف کشورهای همسایه صورت می‌گیرد باید بتوانیم افق دید خود را فراتر برده و صادرات را به اوراسیا تقویت کنیم و مجموع صادرات را به ۲ برابر برسانیم. 

آقای مدرس خیابانی افزود: به رئیس سازمان‌های صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی نیز مأموریت داده‌ایم تا در جهت تأمین نیازهای صنایع لبنی با اتکای به تولیدات داخل تلاش نماید.

انتهای رپرتاژ آگهی