• دوشنبه / ۲ تیر ۱۳۹۹ / ۰۹:۲۸
  • دسته‌بندی: یزد
  • کد خبر: 99040201098
  • خبرنگار : 50216

گلایه‌های یک فعال گردشگری:

دولت نسبت به وعده حمایت از گردشگری کرونازده بدقول بوده است

دولت نسبت به وعده حمایت از گردشگری کرونازده بدقول بوده است

ایسنا/یزد یکی از فعالان گردشگری یزد با اشاره به این که دولت علاوه بر بدقولی نسبت به تعهدات خود در زمان کرونا، نسبت به تحقق تعطیلی پنج شنبه‌ها به صورت هدفمند برای حوزه گردشگری اقدامی نکرده است، گفت: البته باید این تعطیلی به صورت هدفمند و با برنامه‌ریزی مشخصی در صنعت گردشگری و به عنوان مطالبه‌ای از سوی این صنعت محقق شود.

«مرتضی تکمیلی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با گلایه از دولت به دلیل حمایت نکردن از فعالان گردشگری در ایام کرونا، اظهار کرد: وعده تسهیلات و راهکارهای حمایتی دولت را طی ماه‌های اخیر در حالی شاهد هستیم که هنوز اتفاق خاصی در این باره نیفتاده، در حالی که حمایت دولت از نیازهای اساسی حفظ صنعت گردشگری کشورمان است.

وی اقدام نکردن دولت برای تعطیلی پنج‌شنبه‌ها را یکی از بدقولی‌های دیگر دولت برشمرد و با بیان این که این مسئله بر توسعه گردشگری داخلی متاثر از بحران کرونا و ابقای این صنعت در این دوران تاثیرگذار است، تصریح کرد: البته باید این تعطیلی به صورت هدفمند و با برنامه‌ریزی مشخصی در صنعت گردشگری و به عنوان مطالبه‌ای از سوی این صنعت محقق شود.

تکمیلی با بیان این که تعطیلی بسیاری از تأسیسات گردشگری و مشکلات این قشرباید به گوش مسئولان برسد، تصریح کرد: مسئولان باید در گردهمایی فعالان گردشگری حضور یابند و مشکلات این قشر را شنوا باشند چرا که نیاز است که مسئولان چشم بینا و گوش شنوای فعالان گردشگری باشند.

دبیر برنامه کافه گردشگری در پایان نیز تولید محتوا در فضای مجازی توسط فعالان گردشگری به منظور اعتمادسازی و شبکه‌سازی و جلوگیری از تک‌روی در حوزه گردشگری را لازمه دلگرمی و رونق این صنعت برشمرد.

انتهای پیام