• شنبه / ۱۴ تیر ۱۳۹۹ / ۱۴:۴۲
  • دسته‌بندی: کهگیلویه و بویراحمد
  • کد خبر: 99041410302
  • خبرنگار : 50223

رئیس دپارتمان داوران هیات فوتبال استان خبر داد

قضاوت کمک داور و داور ملی فوتبال کهگیلویه و بویراحمد در لیگ برتر فوتبال

قضاوت کمک داور و داور ملی فوتبال کهگیلویه و بویراحمد در لیگ برتر فوتبال

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس دپارتمان داوران هیات فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد از قضاوت کمک داور و داور ملی فوتبال در لیگ برتر حرفه ای فوتبال کشور جام خلیج فارس خبر داد.

مهدی صفایی گفت: از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال کشور ،کمک داور و داور ملی فوتبال استان در لیگ برتر حرفه ای جام خلیج فارس قضاوت می کنند.

وی افزود: دیدار دو تیم نفت مسجد سلیمان و ماشین سازی تبریز از هفته ی 23 لیگ برتر حرفه ای فوتبال کشور جام خلیج فارس در مسجد سلیمان برگزار می شود.

رئیس دپارتمان داوران فوتبال کهگیلویه و بویراحمد از انتخاب یک کمک داور و یک داور ملی لیگ برتر استان و کشور جهت قضاوت این بازی خبرداد و خاطرنشان کرد: حمید رضا افشون بعنوان کمک داور و روح الله شریفی بعنوان داور چهارم این بازی را قضاوت می کنند.

صفایی تصریح کرد: دیدار دو تیم نفت مسجد سلیمان و ماشین سازی تبریز روز یکشنبه 15 تیرماه و از ساعت 21 در شهر مسجد سلیمان و استادیوم شهید بهنام محمدی برگزار می شود.

وی ادامه داد: رضا عادل از مازندران بعنوان داور ،جلیل شعرانی از بوشهر بعنوان کمک داور یک و حمید رضا افشون از کهگیلویه وبویراحمد بعنوان کمک داور دوم این بازی را قضاوت می کنند ،ضمن اینکه روح الله شریفی داور ملی فوتبال استان بعنوان داور چهارم این بازی انتخاب شده است. حاتم بک پور از گلستان بعنوان ناظر داوری این بازی انتخاب شده است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد، رئیس دپارتمان داوران فوتبال کهگیلویه و بویراحمد ضمن آرزوی موفقیت برای این دو داور فوتبال استان بیان کرد: یک داور و دو کمک داور از استان کهگیلویه بویراحمد در لیگ حرفه ای فوتبال کشور جام خلیج فارس قضاوت می کنند.

انتهای پیام