• یکشنبه / ۱۵ تیر ۱۳۹۹ / ۱۳:۰۷
  • دسته‌بندی: کهگیلویه و بویراحمد
  • کد خبر: 99041511050
  • خبرنگار : 50223

رئیس اتاق اصناف یاسوج هشدار داد

احتمال تعطیلی مجدد بازار یاسوج

احتمال تعطیلی مجدد بازار یاسوج

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس اتاق اصناف یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در صورت رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی توسط صنوف مختلف و مغازه داران و قرار گرفتن در وضعیت قرمز مجددا بازار یاسوج تعطیل خواهد شد.

«علی ارشدی» در گفت و گو با خبرنگار ایسنا افزود: اکثر مردم هنگام مراجعه و حضور در بازار، صنوف مختلف از جمله فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره ای دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت نمی کنند

وی اظهارکرد: با صنوفی که دستورالعمل‌های بهداشتی را جهخت مقابله با کرونا رعایت نکنند برخورد قانونی می شود و واحدهای صنفی متخلف پلمب می شوند.

رئیس اتاق اصناف یاسوج خاطرنشان کرد: با هماهنگی دستگاه قضایی از اردیبهشت ماه اسمال تاکنون حدود ۹۰۰ واحد صنفی متخلف در زمینه پیشگیری و مقابله با کرونا پلمب اجباری شدند.

ارشدی تصریح کرد: انتظار داریم با توه به اینکه بازار همچنان در رکود فروش به سر می برد اصناف و مردم دستورالعلمل‌های بهدشاتی را رعایت کنند تا در وضعیت قرمز کرونایی قرار نگیریم.

وی با اشاره به اینکه هیچ گاه بر تعطیلی بازار رضایت ندارم، بیان کرد: همواره در همه جا پشتیبان بازار بوده ام و از حق و حقوق بازار دفاع کردم اما مهمترین اصل برای ما سلامت مردم و جامعه است بنابراین امیدواریم که همچون اوایل سال جاری کسبه، بازاریان و صنوف مختلف نسبت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی همت به خرج دهند.

انتهای پیام