• سه‌شنبه / ۱۷ تیر ۱۳۹۹ / ۱۱:۴۲
  • دسته‌بندی: کرمان
  • کد خبر: 99041712591
  • خبرنگار : 50186

شهردار رفسنجان استعفاء داد+ دلایل استعفاء

شهردار رفسنجان استعفاء داد+ دلایل استعفاء

ایسنا/کرمان شهردار رفسنجان استعفای خود را تائید کرد.

"محمدرضا عظیمی زاده" در گفت و گو با ایسنا، با تائید خبر استعفای خود اظهار کرد: دلیل استعفای بنده، سیاسی کاری ها در رفسنجان است.

وی با اشاره به اینکه سه سال و نیم است که در رفسنجان کار می کنم، افزود: دوستان در شب انتخابات دعوا دارند و ما که سیاسی نیستیم و دنبال کار هستیم، سر خودمان را از چوب این دعواهای سیاسی دور می کنیم.

عظیمی زاده تصریح کرد: کسانی که به دنبال انتخابات شورای شهر هستند، به دنبال تخریب شورا هستند و شهرداری بخشی از مدیریت شهری است که این درگیری ها به آن آسیب می زند.

شهردار رفسنجان بیان کرد: من هیچ وقت خود را درگیر دعواهای سیاسی نکرده ام.

وی در پاسخ به این مطلب که هنوز تا زمان انتخابات شورا فاصله زیادی باقی مانده افزود: کسانی که به دنبال این مسائل هستند، از الان شروع کرده اند.

عظیمی زاده با اشاره به شرایط کار در سه سال و نیم گذشته در رفسنجان گفت: قبلا حساسیت کمتر بود و و کار انجام می شد و شهرداری و شورای شهر همکاری داشتند اما اکنون کسانی که انگیزه سیاسی دارند، با جریان های سیاسی همراهی کرده و کار شهرداری را تحت تاثیر قرار می دهند.

وی درباره وضعیت پذیرش استعفایش گفت: تاکنون که شورا مخالفت کرده اما بنده بر استعفا مُصر هستم، زیرا با این شرایط نمی شود کار کرد.

انتهای پیام