• سه‌شنبه / ۱۷ تیر ۱۳۹۹ / ۱۲:۵۱
  • دسته‌بندی: ورزش بانوان
  • کد خبر: 99041712708
  • خبرنگار : 71613

دختران فوتسال رفسنجان تست کرونا دادند

دختران فوتسال رفسنجان تست کرونا دادند

بازیکنان و کادر تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان تست کرونا دادند.

به گزارش ایسنا، با توجه به تصمیم فدراسیون فوتبال مبنی بر برگزاری رقابت‌های نیمه نهایی لیگ برتر فوتسال بانوان، به چهار تیم حاضر در این مرحله (مس رفسنجان، ملی‌حفاری اهواز، هیات فوتبال خراسان رضوی و سایپا تهران) اجازه داده شده از ۱۴ تیرماه تمرینات خود را آغاز کنند.

تیم‌های حاضر باید قبل از شروع تمرینات از بازیکنان و کادر خود تست کرونا بگیرند، بر همین اساس اعضای تیم مس رفسنجان، امروز (سه‌شنبه) این تست را انجام دادند تا پس از مشخص شدن نتیجه آن، تمرینات خود را آغاز کنند. 

پیش از این هم تیم هیات فوتبال خراسان تست خود را انجام داده بود. به نظر می‌رسد تیم سایپا نیز قبل از شروع تمرینات خود در هفته آینده این آزمایش را انجام می‌دهد اما زمان انجام تست ملی حفاری اهواز مشخص نیست چرا که طبق اعلام مینا بارانی (سرمربی تیم) وزارت نفت مجوز شروع تمرینات باشگاه را صادر نکرده است.

دور برگشت از مرحله نیمه نهایی لیگ برتر فوتسال بانوان اوایل مرداد ماه برگزار می‌شود که بر اساس آن مس رفسنجان و هیات فوتبال خراسان رضوی مقابل هم قرار می‌گیرند و ملی حفاری اهواز هم میزبان سایپا تهران خواهد بود.

دیدار رفت از مرحله نیمه نهایی ۳۰ بهمن ماه ۹۸ برگزار شد که بر اساس آن دیدار تیم‌های ساپیا تهران و ملی‌حفاری اهواز با نتیجه ۴ بر ۳ به سود تیم اهواز و بازی مس رفسنجان و هیات فوتبال خراسان رضوی با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید.

انتهای پیام