• پنجشنبه / ۱۹ تیر ۱۳۹۹ / ۱۹:۲۸
  • دسته‌بندی: لرستان
  • کد خبر: 99041914520
  • خبرنگار : 50175

نماینده مردم در مجلس:

۱۱۷ روستای سلسله و دلفان گازرسانی می‌شود

۱۱۷ روستای سلسله و دلفان گازرسانی می‌شود

ایسنا/لرستان نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های انجام شده تا پایان امسال ۱۱۷ روستا از شهرستان‌های از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند.

یحیی ابراهیمی در آیین گازرسانی به سه روستای شهرستان سلسله که امروز ۱۹ تیرماه صورت گرفت، اظهار کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته، یک‌صد روستا از شهرستان دلفان و ۱۷ روستا از منطقه قلایی تا پایان سال گازرسانی خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه درصد شاخص بهره‌مندی دلفان از نعمت گاز پایین‌تر از نرم استان است، افزود: با گازرسانی به این روستاها، وضعیت شهرستان از نظر گازرسانی مطلوب‌تر خواهد شد.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکل آنتن دهی تلفن همراه در شهرستان‌های حوزه، افزود: در سال جاری پنج دستگاه بی تی اس برای سلسله و ۱۱ دستگاه نیز برای دلفان نصب و مشکل آنتن دهی این شهرستان‌ها نیز رفع خواهد شد.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه شهرستان سلسله نیز جزو مناطق سردسیر محسوب می‌شود باید گازبهای دریافتی از مردم نیز مطابق تعرفه مناطق سردسیر احتساب شود.

وی اضافه کرد: بسیاری از روستاهای شهرستان‌های حوزه نیاز به بازنگری در طرح هادی دارند که پیگیر رفع این مشکل اهالی روستاها هستیم.

انتهای پیام