• دوشنبه / ۲۳ تیر ۱۳۹۹ / ۰۸:۵۲
  • دسته‌بندی: فارس
  • کد خبر: 99042316751
  • خبرنگار : 50029

رئیس دانشگاه شیراز عنوان کرد:

تعریف سناریوهای مختلف برای نیمسال جدید تحصیلی

تعریف سناریوهای مختلف برای نیمسال جدید تحصیلی
عکس آرشیوی است.

ایسنا/فارس رئیس دانشگاه شیراز گفت: سناریوهای مختلفی برای برگزاری نیمسال تحصیلی جدید تعریف شده و از اکنون زیرساخت‌های لازم در بخش مجازی، آزمایشگاه و حضوری فراهم شده است.

حمید نادگران در گفت‌وگو با ایسنا، بیان کرد: منتظر اعلام ستاد ملی کرونا برای چگونگی بازگشایی دانشگاه هستیم اما در عین حال همه سناریوها تعریف و زیرساخت‌های لازم در بخش مجازی، آزمایشگاه و حضوری اندیشیده شده است.

او با بیان اینکه با اعلام وضعیت ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، سناریوی مدنظر اجرایی خواهد شد، افزود: این سناریو برای خوابگاههای دانشجویی در صورت حضور فیزیکی نیز پیش بینی شده است.

رئیس دانشگاه شیراز اظهار کرد: تقسیم بندی شده و احتمالا نتوانیم همه جمعیت دانشجوبی که نیاز به خوابگاه  دارند، را پذیرش کنیم.

نادگران عنوان کرد: احتمالا امکان استفاده از خوابگاه برای  دانشجویانی که در مقاطع بالاتر هستند و تعداد آنها کمتر است یا دانشجویانی که در آستانه فارغ التحصیلی هستند در نیمسال تحصیلی مهرماه فراهم شود.

او بیان کرد: البته این سناریو منوط به تصمیم و ابلاغ مصوبه از سوی ستاد ملی مبارزه با کروناست.

رئیس دانشگاه شیراز همچنین خاطرنشان کرد: حدود ٤ هزار دانشجوی جدید در سه مقطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در نیم سال تحصیلی ٩٩-١٤٠٠ در دانشگاه شیراز پذیرش می‌شوند. 

انتهای پیام