• دوشنبه / ۲۳ تیر ۱۳۹۹ / ۰۹:۱۵
  • دسته‌بندی: فارس
  • کد خبر: 99042316774
  • خبرنگار : 50031

برد قشقایی مقابل حریف تبریزی

برد قشقایی مقابل حریف تبریزی

ایسنا/فارس تیم فوتبال قشقایی شامگاه یکشنبه ۲۲ تیر در ورزشگاه پارس شیراز موفق شد با ۲ گل، میهمان خود، علم و ادب تبریز را شکست دهد.

تیم فوتبال قشقایی در ادامه بازیهای خود در لیگ یک فوتبال ایران، در ورزشگاه پارس شیراز تیم علم و ادب تبریز را با ۲ گل شکست داد.

رضا حدادی سرمربی تیم علم و ادب تبریز در پایان این بازی به خبرنگاران گفت: در نیم فصل ۹ بازیکن از تیم ما جدا شدند و طی هفته‌های اخیر نیز چند بازیکن اصلی تیم را در اختیار نداشتیم.

حدادی با بیان اینکه با ۹ بازیکن از تیم امید و تنها ۲ بازیکن از تیم بزرگسال علم و ادب، به شیراز و مصاف قشقایی آمدند، گفت: از بازیکنانم راضی هستم و امیدوارم در بازیهای آینده شاهد بازیهای بهتری باشیم.

طالبی سرمربی تیم قشقایی نیز با بیان اینکه برای هر بازی یک مچ پلان داریم، گفت: حریف را کاملا ارزیابی کرده بودیم و با استراتژی مشخصی به زمین آمدیم.

وی با بیان اینکه حداقل ۱۰ موقعیت گل برای قشقایی خلق شد که تنها ۲ مورد آن به ثمر رسید، گفت: بعد از این برای بازی با رایکای بابل برنامه ریزی خواهیم کرد.

طالبی تاکید کرد که برای رویارویی با رایکا، برنامه مشخصی خواهد داشت، گفت: تیم رایکا را هم شکست خواهیم داد.

سرمربی تیم فوتبال قشقایی با بیان اینکه جای خالی هواداران این تیم و سایر فوتبال دوستان روی صندلیهای ورزشگاه احساس می‌شود، گفت: ما به همه مردم توصیه می‌کنیم که در خانه بمانند تا سلامتشان حفظ شود.

انتهای پیام