• دوشنبه / ۲۳ تیر ۱۳۹۹ / ۲۲:۴۸
  • دسته‌بندی: بوشهر
  • کد خبر: 99042317495
  • منبع : بوشهر

دستگیری عامل قتل مرد ۴۲ ساله افغان در دشتستان

دستگیری عامل قتل مرد ۴۲ ساله افغان در دشتستان

ایسنا/بوشهر فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که در شهرستان دشتستان با یک مرد ۴۲ ساله تبعه افغانستان درگیر و وی را به قتل رسانده بود دستگیر شد.

سردار خلیل واعظی در بیان جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام مرگ مشکوک مردی ۴۲ ساله تبعه افغانستان در بیمارستان شهید گنجی برازجان، سریعا مأموران انتظامی با حضور در بیمارستان و بررسی موضوع به قتل متوفی مشکوک و با هماهنگی مقام قضائی جسد وی برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی انتقال یافت.

این مقام انتظامی ارشد انتظامی اظهار کرد: با اعلام نظر پزشکی قانونی و مشخص شدن فوت بر اصابت جسم سخت به سر متوفی و محرز شدن وقوع قتل، تلاش برای شناسائی و دستگیری قاتل آغاز شد.

وی عنوان کرد: با تحقیقات میدانی گسترده کارآگاهان پلیس آگاهی، تجزیه و تحلیل سرنخ های موجود، یک نفر مظنون به قتل شناسائی شد.

سردار واعظی بیان کرد: پس از  پیشرفت تحقیقات پلیسی و تنگ تر شدن عرصه بر متهم و بهره گیری از رویکرد جامعه محور پلیس، قاتل مجبور شد خود را به پلیس دشتستان تسلیم کند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: متهم در بازجوئی های پلیس اعتراف کرد که مقتول کارگر کارگاه بلوک زنی برادرش بوده و بر اثر اختلافات شخصی و درگیری وی را به قتل رسانده است.

انتهای پیام