• پنجشنبه / ۲۶ تیر ۱۳۹۹ / ۱۰:۱۷
  • دسته‌بندی: اصفهان
  • کد خبر: 99042619381
  • منبع : نمایندگی دانشگاه اصفهان

راننده سمند ۷ سرنشین و راننده مینی بوس را مجروح کرد

راننده سمند ۷ سرنشین و راننده مینی بوس را مجروح کرد

ایسنا/اصفهان رییس پلیس راهور استان اصفهان اعلام کرد: وقوع تصادف در بزرگراه شهید دستجردی منجر به مصدومیت ۷ سرنشین و راننده یک مینی بوس شد.

سرهنگ محمد رضا محمدی با اعلام این خبر، اظهار کرد: صبح امروز (پنج شنبه-۲۷ تیرماه ) بر اثر وقوع تصادف در بزرگراه شهید دستجردی ۷ نفر از سرنشینان و راننده مینی بوس مجروح شدند.

وی افزود: عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه از جانب راننده خودرو سمند در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید دستجردی، برخورد و واژگونی مینی بوس را در پی داشت.

به گزارش ایسنا و به نقل از پلیس راهور استان اصفهان، سرهنگ محمدی گفت:  در این حادثه راننده و ۶ نفر از سرنشینان مینی بوس دچار جراحت شدند.

رییس پلیس راهور استان با بیان اینکه وضعیت رانندگی خودرو سمند در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: علت تصادف عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه از جانب راننده سمند توسط کارشناسان پلیس راهور تشخیص داده شد.

وی با اشاره به اینکه عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه و همچنین تخطی از سرعت مطمئنه در روزهای گذشته حوادثی را رقم زده است، از رانندگان خواست با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و پرهیز از هرگونه عجله و شتاب به ویژه در بزرگراه ها تردد کنند.

انتهای پیام