• یکشنبه / ۲۹ تیر ۱۳۹۹ / ۱۴:۲۴
  • دسته‌بندی: خراسان شمالی
  • کد خبر: 99042921583
  • خبرنگار : 50046

مدیرکل آموزش و پرورش استان خبر داد:

نوبت گیری ۶هزار دانش آموزکلاس اولی خراسان شمالی برای سنجش

نوبت گیری ۶هزار دانش آموزکلاس اولی خراسان شمالی برای سنجش

ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: مراکز سنجش سلامت نوآموزان از اول مرداد آغاز به کار خواهند کرد.

عباس سعیدی در دومین جلسه هماهنگی ستاد سنجش سلامت جسمانی و امادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان اظهار کرد: سال تحصیلی جدید را از ۱۵ شهریور آغاز خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی، وی ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا ساعت کاری  پایگاه های سنجش از هشت صبح تا ۱۳  است و در هر روز فقط ۲۰ نوآموز در این مراکز  سنجش تحصیلی می شوند.

وی گفت: در راستای رعایت فاصله اجتماعی و مباحث بهداشتی فقط چهار دانش آموز در هر یک ساعت پذیرش می شوند تا خانواده ها با اطمینان بیشتری به این مراکز مراجعه کنند

متقیان رئیس اداره آموزش و پرورش  استثنایی استان نیز در این جلسه افزود:  در طرح سنجش، نو آموزان و پیش دبستانی ها به لحاظ بینایی، شنوایی، گفتاری، آمادگی تحصیلی مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرند.

 وی ادامه داد: در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا  مراجعه به پایگاه جامع سلامت  به تاخیر افتاده و در طول سال تحصیلی با همت آموزش و پرورش و علوم پزشکی  انجام می گیرد.

انتهای پیام