• شنبه / ۴ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۰:۵۱
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 99050402094
  • خبرنگار : 71468

اعلام تاریخ جدید مسابقات کسب سهمیه المپیک تنیس روی میز

اعلام تاریخ جدید مسابقات کسب سهمیه المپیک تنیس روی میز

فدراسیون جهانی تنیس روی میز اصلاحات سیستم کسب سهمیه المپیک را اعلام کرد که البته نسبت به قبل تنها تاریخ برگزاری رویدادها تغییر کرده است.

به گزارش ایسنا، سیستم کسب سهمیه المپیک پس از ایجاد اصلاحاتی منتشر شد. برای این اصلاحات از کمیته  بین المللی المپیک مشاوره گرفته شد و نظر سنجی نیز برای ۲۰۰ ورزشکار تنیس روی میز گرفته شد که در کمیسیون ورزشکاران فدراسیون جهانی نظرات ورزشکاران را مورد تجزیه و تحلیل قرارداد.

*مسابقات کسب سهمیه قاره ای که قرار بود تا آوریل ۲۰۲۰ برگزار شود اکنون باید حداکثر تا ۳۰ آوریل ۲۰۲۱ (۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰) برگزار شود.

برنامه ریزی مجدد برای برگزاری مسابقات قاره ای انجام خواهد گرفت.

*برگزاری مسابقات کسب سهمیه جهانی از ۳۱ می ۲۰۲۰ به ۳۱ می ۲۰۲۱ (۱۰ خرداد ۱۴۰۰) تغییر پیدا کرد.

*یک سهمیه دونفره میکس که قرار بود در مسابقات ژاپن اختصاص یابد اما کنسل شد  در یک رویداد مشابه در سال ۲۰۲۰ یا در یکی از رودیداهای جهانی تنیس روی میز در سال ۲۰۲۱  توزیع می شود.

*یک سهمیه میکس دوبل هم که در فینال تور های جهانی مشخص نشد براساس رنکینگ المپیک تعیین می شود که وقتی آخرین تورنمت کسب سهمیه برگزار شود، رنکنیگ المپیک اعلام خواهد شد.
 فدراسیون جهانی تنیس روی میز در حال حاضر تمام رویدادهای خود را تا پایان ماه آگوست به حالت تعلیق درآورده است.

*توزیع سهمیه از طریق رنکنیگ در جون ۲۰۲۱  (خرداد ۱۴۰۰) انجام می شود. 

 به گزارش ایسنا، برای ایران نوشاد و نیما عالمیان در بخش مردان و ندا شهسواری  و شیما صفایی در بخش بانوان برای گرفتن سهمیه المپیک تلا ش خواهند کرد. 
 انتهای پیام