• شنبه / ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۳:۵۶
  • دسته‌بندی: مرکزی
  • کد خبر: 99051107734
  • خبرنگار : 50213

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی:

شهروند بطور جدی حمایت نشد/ یک تیم لیگ برتری والیبال نیازمند بودجه ۵ تا ۶ میلیاردی است

شهروند بطور جدی حمایت نشد/ یک تیم لیگ برتری والیبال نیازمند بودجه ۵ تا ۶ میلیاردی است

ایسنا/مرکزی تیم والیبال شهروند اراک به دلیل مشکلات مالی و نبود اسپانسر از حضور در فصل جاری لیگ برتر والیبال بازماند و این موضوع موجب نگرانی دوست داران این رشته ورزشی پرطرفدار و جذاب شده است.

در همین ارتباط عابد حقدادی مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی به ایسنا گفت: دو سال قبل با حمایت اداره کل ورزش و جوانان و شهرداری اراک و بخشی از صنایع، موفق شدیم در لیگ برتر والیبال حضور داشته باشیم، اما آن حمایت جدی که برای حضور در لیگ برتر والیبال نیاز است، در استان اتفاق نیفتاد.

وی ادامه داد: علیرغم تلاش ها و پیگیری هایی که داشتیم و جلسات مختلفی با بخش های مختلف برگزار کردیم، متاسفانه اسپانسری برای تیم والیبال جهت حضور در فصل جدید لیگ برتر پیدا نشده و کمک های محدود موجود هم جوابگوی حضور تیم در لیگ برتر نیست.

وی ادامه داد: حضور یک تیم در لیگ برتر والیبال حداقل بین ۵ تا ۶ میلیارد تومان بودجه لازم دارد. در واقع مشکل عدم شرکت در لیگ برتر، بحث پرداخت ورودی ۱۵۰ میلیون تومانی نبود.

حقدادی گفت: همین الان هم اگر اسپانسری در استان باشد، می توانیم زمینه حضور نماینده اراک در لیگ برتر والیبال را فراهم کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی در پایان گفت: در دو فصل اخیر هم با انباشت بدهی ها در تیم شهروند مواجه هستیم و متاسفانه حمایت جدی از تیم شهروند صورت نپذیرفت.

انتهای پیام