• یکشنبه / ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۶:۲۳
  • دسته‌بندی: جامعه، شهری
  • کد خبر: 99051208876
  • منبع : شهرداری تهران

‌شهردار منطقه یک:

صاحبان املاک "حد و حدودی" ملزم به تهیه سند تک برگی هستند

صاحبان املاک "حد و حدودی" ملزم به تهیه سند تک برگی هستند

شهرداری این منطقه یک گفت: کلیه املاک دارای سند "حد و حدودی" برای جانمایی، درخواست کد نوسازی و پروانه ساختمانی باید با مراجعه به اداره ثبت سند تک برگی ملک خود را دریافت کنند.

به گزارش ایسنا، سید حمید موسوی با بیان مطلب فوق اظهارکرد: در جلسه ای که با حضور معاون فنی و ممیزی اداره کل تشخیص وصول درآمد، معاون اداره کل تدوین ضوابط و صدور پروانه، نماینده اداره ثبت شمیران و مسئولین شهرسازی و درآمد منطقه یک برگزار شد مقرر شد همه املاکی که فاقد ابعاد مشخص هستند قبل از انجام اقدامات مربوط به شهرداری با مراجعه به اداره ثبت و تعیین ابعاد، سند تک برگی کاداستر (نقشه های حد نگاشتی) دریافت کنند.

وی با اشاره به اینکه در منطقه یک املاک محدوده‌های حریم مانند محدوده های امامزاده قاسم (ع) حصارک، فیضیه و ... دارای این اسناد هستند از مالکین خواست اگر ملکی در تصرفشان است و سند حد و حدودی دارند برای سند تک برگی اقدام کنند.
موسوی افزود: این موضوع در کارگروه مشترکی که  با حضور معاونین اداره ثبت و اداره کل شهرسازی و معماری شهرداری تهران برگزار می شود، طرح و صورت جلسه آن ابلاغ خواهد شد.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، وی تصریح کرد: با عنایت به جلسه تشکیل شده با دفاتر خدمات الکترونیک منطقه، دفاتر خدمات ملزم شدند تا مراجعین این اسناد را به ادارات ثبت مناطق راهنمایی نمایند.

انتهای پیام