• دوشنبه / ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ / ۰۹:۳۷
  • دسته‌بندی: خراسان جنوبی
  • کد خبر: 99051309214
  • خبرنگار : 50028

مناطق آلوده به مواد مخدر در بیرجند پاکسازی شد

مناطق آلوده به مواد مخدر در بیرجند پاکسازی شد

ایسنا/خراسان جنوبی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی از اجرایی شدن طرح جمع‌آوری معتادان متجاهر در شهرستان بیرجند خبر داد و گفت: در این مرحله، هشت معتاد متجاهر دستگیر و یک پاتوق مصرف مواد مخدر پلمب شد.

سرهنگ غلامرضا شاهوردی اظهار کرد: در راستای برقراری نظم، امنیت و پاکسازی نقاط آلوده از وجود معتادان پرخطر و در اجرای برنامه‌های ابلاغی و اجرایی پلیس مبارزه با مواد مخدر، با برنامه‌ریزی و هماهنگی انجام شده، بررسی میدانی از محلات آلوده شهر، پارک‌ها، فضاهای سبز، آرامستان، پاتوق خانه‌ها و مخروبه‌ها انجام شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی بیان کرد: مأموران با همکاری رده‌های برون سازمانی و تیم‌های میدانی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و با هماهنگی دادستان مرکز استان، هفت محله و نقطه آلوده به مواد مخدر را پاکسازی کردند که در همین راستا هشت معتاد پر خطر دستگیر و به کمپ‌های ترک اعتیاد مردان و زنان تحویل شدند و یک پاتوق مصرف مواد مخدر نیز پلمب شد.

شاهوردی خاطرنشان کرد: اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی به صورت سراسری با قوت ادامه خواهد داشت و پلیس اجازه جولان به سوداگران مرگ و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی نخواهد داد.

انتهای پیام