• سه‌شنبه / ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ / ۰۷:۴۸
  • دسته‌بندی: لرستان
  • کد خبر: 99051410028
  • خبرنگار : 50178

دارنده نشان‌های رنگارنگ پرتاب‌های دوومیدانی معلولان:

زمان مناسبی برای ورودی پارالمپیک انتخاب نشده است

زمان مناسبی برای ورودی پارالمپیک انتخاب نشده است

ایسنا/لرستان دارنده نشان‌های رنگارنگ پارالمپیک، جهانی و پاراآسیایی در پرتاب وزنه کلاس ۴۲F می‌گوید: زمان مناسبی برای رکوردگیری و ورودی پارالمپیک انتخاب نشده است.

سجاد محمدیان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: چون فدراسیون جانبازان و معلولان اواخر شهریور را برای مسابقه رکوردگیری انتخاب کرده از چند روز پیش به‌طور جدی تمرین‌ها را دنبال می‌کنیم، البته در این مدت نیز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تمرین کرده‌ام.

وی تاکید کرد: باتوجه به وضعیت قرمز لرستان در بحث کرونا، جان خودمان را کف دست گذاشته‌ایم و تمرین می‌کنیم، کار ما ورزش است و چون شغل دیگری نداریم، مجبوریم در این شرایط هم تمرین کنیم اما اگر رکوردگیری ماه آینده نبود، می‌توانستیم بعضی از روزها تمرین نکنیم.

محمدیان با اشاره به اینکه سهمیه پارالمپیک 2020 را از مسابقات جهانی امارات گرفته است، خاطرنشان کرد: در رکوردگیری داخلی نیز ورودی گرفته‌ام اما با این حال بازهم باید در رکوردگیری جدید شرکت کنم.

این ورزشکار لرستانی یادآور شد: آن زمان که ورودی گرفتم حقوق داشتم و تمرین‌ها را مرتب و بدون استرس ادامه می‌دادم اما از چند روز گذشته که خبر رسیده قرار است رکوردگیری اواخر شهریور برگزار شود بازهم با استرس تمرین می‌کنم، چون وضعیت خرم‌آباد قرمز است و اگر رکوردگیری نبود در بعضی روزها تمرین نمی‌کردم.

وی با بیان اینکه زمان مناسبی برای رکوردگیری انتخاب نشده است، تاکید کرد: هیچ‌گونه خدماتی به ما ارائه نمی‌شود و اگر ورودی بگیریم از مهرماه قرار است حقوق بدهند.

محمدیان یادآور شد: برای تمرینات بدنسازی به باشگاه خصوصی می‌روم و تمرین پرتاب‌ها را نیز در زمین آموزش و پرورش یا مکان‌های اطراف خرم‌آباد انجام می‌دهم.

دارنده نشان‌های رنگارنگ پارالمپیک، جهانی و پاراآسیایی گفت: مشکلی برای رکورد ورودی ندارم اما استرس کاری کرده که تکرار رکوردهای قبلی سخت شده است.

انتهای پیام