• چهارشنبه / ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۲:۰۷
  • دسته‌بندی: خراسان شمالی
  • کد خبر: 99051511288
  • خبرنگار : 50346

یک مسئول:

آزمون جامع و ادواری استانداردهای مهارتی فرهنگ و هنر به صورت مجازی برگزار می‌شود

آزمون جامع و ادواری استانداردهای مهارتی فرهنگ و هنر به صورت مجازی برگزار می‌شود

ایسنا/خراسان شمالی سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: دومین آزمون جامع و سی و یکمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و هنر به صورت مجازی و آنلاین در استان برگزار می شود.

ابوالحسن حیدری، در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: دومین آزمون جامع و سی و یکمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و هنر شاخه کاردانش در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ در روز جمعه ۲۴ مرداد ماه سال جاری از ساعت ۹ صبح تا ۱۹ عصر به صورت مجازی و هم زمان با سراسر کشور در استان برگزار خواهد شد.

وی تاکید کرد: با توجه به شیوع بیماری کووید ۱۹ و اجرای دقیق و رعایت پروتکل های بهداشتی، برابر سیاست های اعلام شده ستاد ملی و استانی مبارزه با کرونا، دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نظر دارد آزمون تئوری مهارتی را در تاریخ ۲۴ مرداد به صورت مجازی و آنلاین برگزار کند.

حیدری ادامه داد: داوطلبان می توانند جهت کسب اطلاع از نحوه و چگونگی برگزاری آزمون های کتبی به سامانه آزمون هنر به آدرس azmoonehonar.ir مراجعه و شماره تلفن همراه خود را وارد نمایند تا در صورت لزوم از طریق ارسال پیامک در جریان امور مربوطه قرار گیرند.

وی همچنین از برگزاری آزمون عملی هنرجویان بجنوردی در مجتمع فرهنگی و هنری گلشن و در شهرستان ها با مسئولیت و نظارت ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و با رعایت پروتکل های بهداشتی (داشتن ماسک و دست کش) از ۱۹ تا ۲۳ مردادماه جاری خبرداد.

وی خاطرنشان کرد: رشته های در نظر گرفته شده برای این دوره از آزمون های ادواری در استان، چهره سازی ، عکاسی دیجیتال گرافیک رایانه ای ، چهره آرایی، مدیریت برنامه ریزی و امور خانواده، نگارگری ، تصویر برداری ، طراحی صفحات وب و گرافیک کامپیوتری است.

انتهای پیام