• پنجشنبه / ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۴:۵۹
  • دسته‌بندی: خوزستان
  • کد خبر: 99051612294
  • خبرنگار : 50228

پلی آف لیگ برتر فوتسال؛

جدال سخت دختران حفاری برای رسیدن به فینال

جدال سخت دختران حفاری برای رسیدن به فینال

ایسنا/خوزستان دومین دیدار از مرحله پلی آف لیگ برتر فوتسال بانوان کشور، ۱۷ مردادماه بین دو تیم ملی حفاری و سایپا برگزار می شود.

شاگردان مینا بارانی که در مرحله گروهی لیگ برتر فوتسال بانوان کشور عملکرد بسیار خوبی داشتند و با کسب عنوان اولی، راهی پلی‌آف شدند، در بازی رفت این مرحله نیز سایپا را در خانه اش شکست دادند تا به صعود به فینال امیدوارتر شوند. البته در حالی که چهار تیم مرحله پلی آف خود را برای انجام دومین بازی سرنوشت ساز در اسفندماه سال گذشته آماده می کردند، کرونا باعث لغو تمام مسابقات ورزشی شد.

به گزارش ایسنا، کم کم با بهبود شرایط در برخی استان ها نیز مجوز برگزاری مسابقات و تمرینات ورزشی داده شد ولی از چهار تیم حاضر در پلی آف لیگ برتر فوتسال بانوان، تیم های مس رفسنجان و خراسان زودتر از حفاری و سایپا تمرینات خود را آغاز کردند زیرا در آن مقطع زمانی، خوزستان و تهران در وضعیت قرمز بودند، ضمن این که امور ورزش شرکت ملی نفت ایران هم اجازه فعالیت به تیم فوتسال بانوان ملی حفاری را نداده بود.

بالاخره پس از شش ماه این مجوز صادر شد و دختران حفاری چند روزی است که خود را برای جدال سخت و سرنوشت ساز با سایپا آماده می کنند. این دو تیم از ابتدای فصل با ارائه بازی های زیبا و دیدنی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتسال بانوان بوده اند اما کرونا ترمز موفقیت ۲ تیم را کشید و دختران حفاری و سایپا فردا در حالی رو در روی هم قرار می گیرند که اصلا شرایط خوب گذشته را ندارند و همین نیز مطمئنا بر کیفیت بازی دو تیم تاثیر بسیاری خواهد داشت.

تاکنون نیز یک پای فینال یعنی مس رفسنجان مشخص شده و ملی حفاری هم که بازی رفت را برده است، نسبت به سایپا بسیار امیدوارتر است که دیگر تیم فینالیست باشد و در ادامه نیز بتواند پس از ۲ سال جام را به خانه بیاورد.

این دیدار، فردا جمعه از ساعت ۱۱ در اهواز و بدون تماشاگر برگزار می شود.

همچنین با اعلام کمیته داوران وحیده رنجبری، سمیه طاهری، فریبا کعبی و زینب عرب زاده این بازی را قضاوت می کنند.

انتهای پیام