• پنجشنبه / ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۹:۰۱
  • دسته‌بندی: یزد
  • کد خبر: 99051612429
  • خبرنگار : 50219

فرماندار مهریز:

مهریز یکی از شهرستان برتر در جذب خیرین است

 مهریز  یکی از شهرستان برتر در جذب خیرین است

ایسنا/یزد فرماندار مهریز با اشاره به در حال ساخت ۱۵ طرح خیری در این شهرستان، مهریز را یکی از شهرستان‌های برتر استان در جذب خیرین عنوان کرد.

«رضا زارعزاده مهریزی» در آیین تجلیل از خبرنگاران این شهرستان که امروز در سالن فرماندار مهریز به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد، در این رابطه گفت: دانشگاه فنی و حرفه‌ای، ساخت داروخانه هلال احمر، پایگاه اورژانس مهریز، ساخت مرکز معلولین و توانبخشی، ساخت مدارس خیری، ساخت سالن‌های آموزشی و ورزشی، داروخانه خیری بهادران، ساخت ایستگاه آتش نشانی، پایگاه امداد جاده‌ای، اورژانس هوایی در روستای منشاد و بنادک سادات از طرح‌های خیری در دست ساخت شهرستان مهریز هستند.

وی ادامه داد: کلینیک تامین اجتماعی و  درمانگاه سپاه نیز از دیگر طرح‌های خیری در دست اقدام شهرستان مهریز است.

فرماندار در بخش دیگری از سخنانش گفت: خبرنگاران واقعی فقط به دنبال طرح حقیقی مسائل و تبیین مشکلات مردم و ارائه آن به مسئولان هستند و حرمت قلم را حفظ می‌کنند.

وی اظهار کرد: رسانه‌های گروهی و فعالان خبر و گزارش باید همواره تقوای الهی را با پا گذاشتن بر هوای نفس رعایت کنند که این مساله موضوعی مهم محسوب می‌شود.

زارع زاده مهریزی در پایان نیز گفت: برای توسعه همه جانبه شهرستان به حضور و همکاری خبرنگاران مومن، دلسوز و منتقد منصف بسیار نیاز هستیم.

انتهای پیام