• جمعه / ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۳:۵۵
  • دسته‌بندی: لرستان
  • کد خبر: 99051712758
  • خبرنگار : 50177

استاندار:

خبرنگاران برای افزایش انسجام و همگرایی آحاد جامعه تلاش کنند

خبرنگاران برای افزایش انسجام و همگرایی آحاد جامعه تلاش کنند

ایسنا/لرستان استاندار گفت: خبرنگاران برای افزایش انسجام و همگرایی تقویت روحیه همدلی و هم افزایی و ارتقاء سطح اعتماد عمومی آحاد جامعه تلاش کنند.

سید موسی خادمی امروز ۱۷ مرداد ماه در با تبریک روز خبرنگار اظهار کرد: رسانه به عنوان رکن چهارم دموکراسی و مردم سالاری نقش مهمی در فرهنگ سازی عمومی در ابعاد سیاسی و
 اجتماعی،  جهت دهی وتنویر افکار عمومی دارد و این وظیفه خطیر برعهده خبرنگارانی است که بدون توجه و چشمداشت به نیازهای مادی نستوه و خستگی ناپذیر در مسیر اطلاع رسانی صادقانه و مفید،  اعتلای اندیشه و بیداری جامعه تلاش می کنند .

وی افزود: لرستان سربلند؛  مهد پرورش بزرگ مردان و شیر زنانی  است که در عرصه های مختلف حماسه ساز بودند و در تقویم افتخارات این مرزو بوم نام خود را جاودان کردند بطوریکه  گذر روزها و سال ها یاد و خاطره شان را از اذهان پاک نخواهد کرد.

 استاندار لرستان بیان کرد: شهید محمود صارمی غیور مردی از تبار لر نماد و اسوه مقاومت و جوانمردی است  برای تمام خبرنگاران تا با الگو پذیری از شخصیت ومنش حرفه ای آن شهید بزرگوار در مسیر اطلاع رسانی و تقویت روحیه مطالبه گری جامعه نقش ارزندهای ایفا کنند.

خادمی گفت: ۱۷ مرداد ماه هر سال  فرصت مغتنمی است تا گرامی بداریم یاد و خاطره شهید محمود صارمی را و از زحمات همه عزیزان خبرنگار که در پاسداری از این حرفه ی مهم تلاشهای شبانهروزی دارند تقدیر و تشکر به عمل آید.

نماینده عالی دولت در استان با بیان اینکه همچنین برخود لازم میدانم گرامی بدارم یاد و خاطره شادروان ابراهیم امرایی ومحسن سپهوند خبرنگاران پر تلاش لرستانی که هرچند امروز در بین ما نیستند اما قطعا قلم و کلامشان در میان جامعه ماندگار خواهد بود، عنوان کرد: امید است خبرنگاران عزیز هم استانی برای توسعه همه جانبه استان همچون گذشته در انعکاس اخبار و اطلاعات دقیق و شفاف تمام تلاش خود را در جهت افزایش انسجام و همگرایی تقویت روحیه همدلی و هم افزایی و ارتقاء سطح اعتماد عمومی آحاد جامعه معطوف دارند.

انتهای پیام