• جمعه / ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۱
  • دسته‌بندی: خانواده
  • کد خبر: 99051712772
  • منبع : سازمان تامین اجتماعی

پیام تبریک مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به مناسبت روز خبرنگار

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در پیامی ۱۷ مرداد، روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران و فعالان خبر و رسانه تبریک گفت.

به گزارش ایسنا، پیام تبریک دکتر مصطفی سالاری به این شرح است: 

«به نام او که به "قلم" سوگند یاد کرد

اهتمام به ارتباط موثر با رسانه‌های مختلف و اصحاب رسانه، یکی از راهبردهایی است که همواره در سازمان تامین‌اجتماعی مورد توجه و تاکید بوده و هست. در این مسیر ما متعهدیم با برقراری ارتباط مناسب با رسانه‌های جمعی و فعالان رسانه‌ای، تا حد امکان توجه آنها را به اهمیت مقوله‌های بیمه‌های اجتماعی و تامین‌اجتماعی جلب کرده و از ظرفیت‌های موجود این عرصه، برای برقراری ارتباط با گروه‌های مختلف مخاطبان استفاده کنیم.

امیدواریم در سایه توسعه همکاری و همراهی اصحاب رسانه با این سازمان، شاهد تقویت نگاه کارشناسی در جامعه به یکی از حساس‌ترین حوزه‌های زندگی اجتماعی یعنی حوزه نظام جامع رفاه و تامین‌اجتماعی باشیم.

ضمن قدردانی و سپاس از همکاری صمیمانه و همیشگی فعالان رسانه‌ای با سازمان تامین‌اجتماعی و استقبال از همه نقدهای مشفقانه و راهگشا در مسیر توسعه و اعتلای خدمات سازمان، فرارسیدن هفدهم مرداد ماه و روز خبرنگار را به همه دست‌اندرکاران و فعالان خستگی‌ناپذیر این حوزه چه در فضای رسمی مطبوعات و رسانه‌های جمعی متداول و چه در شبکه‌های نوپدید فضای مجازی تبریک گفته و ضمن پاسداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه، مجاهدت دلسوزانه وجدان‌های بیدار جامعه را ارج می‌نهیم و از ایزد منان، تداوم عزت و اهتمام مسئولانه شما را در روایت صادقانه حق و حقیقت آرزومندیم».

انتهای پیام