• جمعه / ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۵:۲۰
  • دسته‌بندی: مازندران
  • کد خبر: 99051712807
  • منبع : نمایندگی مازندران

پیام تبریک رییس جهاددانشگاهی مازندران به مناسبت «روز خبرنگار»

پیام تبریک رییس جهاددانشگاهی مازندران به مناسبت «روز خبرنگار»

ایسنا/مازندران رئیس جهاد دانشگاهی واحد مازندران به مناسبت فرا رسیدن «هفدهم مردادماه؛ روز خبرنگار» با صدور پیامی فرا رسیدن این روز را به فعالان و تلاشگران عرصه رسانه و خبر تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران، در پیام مهندس محمد رضا شافعیان رئیس جهاد دانشگاهی مازندران به مناسبت روز خبرنگار آمده است:

 پیشروان راستین عرصه رسانه – این رکن چهارم دموکراسی - با مجاهدات خود همواره قدم در راه روشنگری و آگاهی‌بخشی جامعه گذاشته و راه توسعه جامعه را هموار کرده‌اند.
به راستی، خبرنگاران و اصحاب راستین رسانه‌اند که با الهام از « نون والقلم و ما یسطرون» در عرصه روشنگری، همواره پرتو می‌افشانند و جان‌فشانی می‌کنند. آنها خبرنگارانِ وادیِ خطیرِ اندیشه و معرفت، و راویانِ آگاهی و آزادی‌اند.

این جانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه قلم و آگاهی به ویژه شهیدان محمود صارمی از تعامل سازنده و تلاش‌های ارزشمند خبرنگاران و همکار رسانه‌ای در بازتاب اخبار و رویدادهای حوزه‌های فرهنگی و دانشگاهی که در این ایام و به دلیل شیوع ویروس کرونا، کار سختِ خبرنگاران دشوارتر از پیش شده، قدردانی کرده و فرا رسیدن روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران متعهد، تلاشگر و سختکوش به‌ویژه همکارانم در خبرگزاری‌های ایسنا، ایکنا تبریک می‌گویم و از خداوند سبحان توفیقات روزافزون این عزیزان را خواستارم.

امید که با حضور این سفیران عرصه‌های آگاهی، استان مازندران همواره در مسیر تعالی و توسعه گام بردارد.

انتهای پیام