• جمعه / ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۶:۳۲
  • دسته‌بندی: رسانه
  • کد خبر: 99051712843
  • منبع : صدا و سیما

پیام معاون صدا به خبرنگاران

پیام معاون صدا به خبرنگاران

حمید شاه‌آبادی، معاون صدای در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت و تاکید کرد، «بی تردید اهتمام مسئولانه خبرنگاران، گزارشگران و اهالی خبر و اطلاع‌رسانی کشور موجب تداوم عزت و سربلندی کشور عزیزمان ایران است.»

به گزارش ایسنا، در متن پیام معاون صدا برای روز خبرنگار آمده است:

«به نام خداوند لوح و قلم

جان نباشد جز خبر در آزمون             

 هر که را افزون خبر جانش فزون

هفدهم مرداد یادآور مجاهدت انسان هایی است که در مسیر روایت حقیقت، بی‌ادعا طلایه‌دار وادی آگاهی و نیک اندیشی بودند و در آسمان شهادت ستارگانی جاوید شدند. 

به راستی رسالت اصحاب خبر و رسانه چنانچه پیامبر اعظم صلی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلم فرمود: «حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت‌گری نهراس»، خطیر و حساس است و چه زیباست اندیشه‌ای که با استعانت از قلم، واژه‌ها را در خدمت بیان حق درآورد.

امسال روز خبرنگار با عیدالله‌الاکبر که خود، انعکاس خبر نعمت بزرگ ولایت و اتمام و اکمال دین توسط راویانی صدیق بر جهانیان بود، قرین گشته است.

فرارسیدن این روز و این تقارن فرخنده را گرامی داشته و برای تمامی انسان‌های فرهیخته‌ای که در راه روشنگری و آگاهی بخشی، چراغ راه جامعه شدند آرزوی سلامتی و بهروزی دارم.

بی تردید اهتمام مسئولانه خبرنگاران، گزارشگران و اهالی خبر و اطلاع‌رسانی کشور موجب تداوم عزت و سربلندی کشور عزیزمان ایران است.»

انتهای پیام