• جمعه / ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۶:۵۴
  • دسته‌بندی: تجسمی و موسیقی
  • کد خبر: 99051712855
  • خبرنگار : 71548

تبریک مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت و مدیرکل دفتر هنرهای تجسمی به خبرنگاران

تبریک مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت و مدیرکل دفتر هنرهای تجسمی به خبرنگاران

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت و مدیرکل دفتر هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیام‌های جداگانه‌ای روز خبرنگار را تبریک گفتند. 

به گزارش ایسنا، سید محمد طباطبایی حسینی ـ مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت ـ با انتشار پیامی فرا رسیدن روز خبرنگار را به فعالان این حوزه تبریک گفت. 

متن این پیام به شرح زیر است: 

«اینکه همچنان در عرصه رسانه کورسویی حتی به قدر چراغکان چشمک‌زن برای هنرمندان پیشکسوت روشن نگاه داشته شده است، یعنی هنوز می‌توان امید داشت که برگ‌ها جان بگیرند، درخت‌ها شکوفه دهند و آفتاب کمی دیرتر غروب کند. 

خرسندیم که قلمتان قائم است در مسیر آگاهی‌بخشی برای هنر و در تقویم رسانه‌ای تان هنرمندان پیشکسوت که عمری در این عرصه روز و شب گذرانیده‌اند جایگاه ویژه‌ای دارند. 

پیشکسوتان هنر و موسسه هنرمندان پیشکسوت در ۱۷ مرداد ماه و گرامیداشت روز خبرنگار از شما به پاس تلاش‌هایتان برای اطلاع‌رسانی فعالیت‌های این موسسه و نیز توجهتان به پیشگامان هنر قدردانی می‌کند. قلمتان قائم، قامتتان استوار.»

همچنین هادی مظفری ـ مدیر کل دفتر هنرهای تجسمی ـ نیز با انتشار پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است: 

«خبرنگاری شغل دشواری است. آنقدر دشوار که از آن رهایی نداری. همین است که عزیزند و ارجمند. 

روز خبرنگار تنها بهانه‌ای است برای سپاس از هر آنچه برای اعتلای فرهنگ و هنر این مرزوبوم نوشتید و برای هنر این خاک سرمایه کردید. قدردان بودن و قلم استوارتان هستیم.»
 
سرپرست اداره کل روابط عمومی فرهنگستان هنر نیز با ارسال پیامی روز خبرنگار را تبریک گفته است. 

انتهای پیام