• یکشنبه / ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۳
  • دسته‌بندی: انجمن های علمی
  • کد خبر: 99051913805
  • منبع : باشگاه دانشجویان

با همکاری چهار انجمن علمی دانشجویی؛

دوره آنلاین آموزش مدیریت پروژه چابک برگزار می شود

دوره آنلاین آموزش مدیریت پروژه چابک برگزار می شود

انجمن علمی صنایع دانشگاه‌های تهران، خواجه نصیر، خوارزمی و علم و صنعت دوره آنلاین آموزش کاربردی مدیریت پروژه چابک و نرم افزارهای (Jira, Trello, Slack) را برگزار می‌کنند.

به گزارش باشگاه دانشجویان ایسنا، مدیریت پروژه چابک یا همان Agile Project Management که آن را با نام اختصاری (APM) نیز می‌شناسند یک رویکرد با استفاده از تکرار برای پروسه برنامه ریزی و مدیریت پروژه است.

یک پروژه چابک در واقع درست مانند توسعه نرم افزار چابک، با بخش های کوچک تکمیل می‌شود که این بخش های کوچک تکرار شونده ها نامیده می‌شوند. هر بخش یا همان تکرار شونده توسط تیم پروژه بررسی و نقد می‌شود. اعضای این تیم باید متشکل از نمایندگان ذینفغان مختلف پروژه باشند. در نهایت بینش هایی که از نقد یک تکرار حاصل شده است، به منظور تعیین قدم بعدی هرچه بهتر در پروژه استفاده می‌شوند.

در واقع روش مدیریت پروژه چابک، پروژه را به بخش های کوچک تقسیم می‌کند که این بخش ها در جلسات کاری، از مرحله طراحی تا تست و تضمین کیفیت اجرا و تکمیل می‌شوند. این بخش های کوچک یا همان تکرار ها «اسپرینت» نامیده می‌شوند و در یک تکنیک خاص و ویژه مدیریت پروژه چابک به نام « اسکرام» به کار برده می‌شود.

"مدیریت پروژه براساس استاندارد موسسه PMI"، "مدیریت فرآیند کسب و کار براساس استاندارد موسسه PMI"، "مدیریت پروژه چابک براساس استاندارد موسسه PMI"، "آموزش نرم افزار مدیریت پروژه چابک (جیرا و ترلوواسلک) و کدهای ارتباطی"، ازجمله مباحث و سرفصل هایی است که با تدریس مهندس سید سینا آریا (دانشجوی دکتری مهندسی صنایع دانشگاه تهران) در این دوره آموزش داده می شود.

دوره آموزش مدیریت پروژه چابک، از روز یکشنبه ۲۶ مرداد الی روز سه‌شنبه ۲۸ مرداد ۹۹، ساعت ۱۵ الی ۲۱ ، به مدت۱۲ ساعت، به صورت مجازی و در بستر اینترنت برگزار می شود.

علاقمندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به لینک http://evand.com/events/summercourse مراجعه کنند.

انتهای پیام