• دوشنبه / ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۵:۰۵
  • دسته‌بندی: البرز
  • کد خبر: 99052014761
  • خبرنگار : 50024

از ابتدای سال تاکنون؛

شناسایی ۴۲ تصرف غیرقانونی اراضی طبیعی در البرز

شناسایی ۴۲ تصرف غیرقانونی اراضی طبیعی در البرز

ایسنا/البرز فرمانده یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری البرز گفت: اولویت اول این یگان پیشگیری از تصرفات غیرقانونی است ولی در صورت بروز این تخلفات موضوع به مراجع قضایی ارجاع داده می‌شود و برخورد قانونی لازم با متخلف صورت می‌گیرد.

سرهنگ فرامرز نیکزاد در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به اینکه پیشگیری از تصرفات غیرقانونی و مقابله با تجاوز به عرصه‌های طبیعی و ملی یکی از وظایف اصلی یگان حفاظت  اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری البرز است گفت: بر این اساس از ابتدای سال تا ۱۴ مرداد امسال در مجموع ۴۲ فقره تصرف غیرقانونی در عرصه‌های طبیعی استان شناسایی شده است.

وی توضیح داد: اولویت اول این یگان پیشگیری از تصرفات غیرقانونی است ولی در صورت بروز این تخلفات موضوع به مراجع قضایی ارجاع داده می‌شود و برخورد قانونی لازم با متخلف صورت می‌گیرد.

وی افزود: گشت‌های یگان حفاظت منابع طبیعی البرز به صورت مستمر و هدفمند در عرصه های طبیعی استان گشت‌زنی دارند و در صورت مشاهده تصرفات غیرقانونی به سرعت نسبت به رفع تصرفات اقدام می کنند.

فرمانده یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری البرز گفت: وسعت اراضی رفع تصرف شده تا مدت زمان مذکور ۲۱ هکتار بوده است.

انتهای پیام