• چهارشنبه / ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ / ۰۵:۱۹
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 99052115950
  • خبرنگار : 71576

ثوری: برای شروع لیگ بوکس آماده‌ایم/ مهدی‌پور فقط سرمربی جوانان است

ثوری: برای شروع لیگ بوکس آماده‌ایم/ مهدی‌پور فقط سرمربی جوانان است

رئیس فدراسیون بوکس ایران گفت: برنامه‌های ما برای شروع لیگ برتر آماده است و تنها منتظر دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم تا برنامه‌ها را اجرایی کنیم.

حسین ثوری در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد آخرین وضعیت برنامه‌های فدراسیون بوکس برای شروع رقابت‌های لیگ برتر، توضیح داد: در حقیقت ما آماده استارت زدن مسابقات هستیم، برنامه مسابقات قهرمانی کشور و لیگ به صورت کامل آماده شده و تیم‌ها مشخص هستند، به محض اینکه شرایط از نظر ستاد ملی مبارزه با کرونا مناسب باشد ظرف یک ماه برنامه‌های خود را اجرایی می‌کنیم.

او افزود: همچنین به بوکسورهایی که پتانسیل حضور در لیگ را دارند گفته‌ایم به صورت انفرادی تمرینات خود را پیگیری کنند تا در زمان شروع لیگ با مشکل روبرو نشوند. تنها دلیل تاخیر ما فقط پروتکل‌هایی است که وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا در نظر دارند.

رئیس فدراسیون بوکس ایران، در پاسخ به این سوال که تعداد نهایی تیم‌ها چندتا است؟ اظهار کرد: خوشبختانه تعداد تیم‌ها مناسب بوده و حضور ۸ تیم در لیگ پیش رو قطعی است.

او در مورد چند سمت داشتن رضا مهدی‌پور نیز گفت: او در حال حاضر تنها سرمربی تیم جوانان است و ما برای نوجوانان و نونهالان باید جلسه برگزار کنیم تا تمهیدات لازم در نظر گرفته شود. بوکس تا پایان ۲۰۲۰ هیچ مسابقه‌ای در این رده‌ها ندارد پس ما اردو هم نداریم. تنها مسابقه جوانان را داریم که به سال ۲۰۲۱ موکول شد. به این ترتیب در اردیبهشت ۱۴۰۰ مسابقه داریم و تنها تیم جوانان هست که ملی‌پوشانش باید به صورت انفرادی یا در صورت امکان تیمی، زیر نظر مربی کار کنند.

ثوری در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود مهدی‌پور به عنوان‌ مدیر تیم‌های ملی نیز انتخاب شده است، اظهار کرد: طی سال‌های گذشته بحث انتخاب مدیر تیم‌های همیشه برای فدراسیون حاشیه ایجاد کرده است، اما در حال حاضر کسی مدیر تیم‌های ملی بوکس نیست و بهتر است هر سرمربی مدیر تیم خود باشد و زیر نظر فدراسیون فعالیت‌های خود را ‌پیش ببرد.

انتهای پیام