• چهارشنبه / ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۵:۰۳
  • دسته‌بندی: زنجان
  • کد خبر: 99052216608
  • خبرنگار : 50166

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان:

ترویج گفتمان انقلاب از رسالت‌های خبرنگاران است

ترویج گفتمان انقلاب از رسالت‌های خبرنگاران است

ایسنا/زنجان مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: خبرنگاران رسالت مهمی در راستای ترویج گفتمان انقلاب بر عهده دارند.

حجت‌الاسلام سعید احمدی ظهر امروز (۲۲ مردادماه) در بازدید از خبرگزاری ایسنا، با تبریک روز خبرنگار، جایگاه خبرنگاری در جامعه را ارزشمند دانست و گفت: شغل خبرنگاری با ذهن و ادراکات مردم سر و کار دارد و اکنون در جنگ اطلاعات و ادراکات وظیفه سنگین‌تری بر عهده دارند.

وی تصریح کرد: اگر خبرنگاران به مسائل روز آگاهی داشته باشند، شبهات هجوم نمی‌آورد و جامعه از هجمه‌ها در امان می‌ماند و مردم‌محوری باید در دستور کار خبرنگاران قرار گیرد؛ چراکه هر کجا کارها به دست مردم سپرده شده، نتایج بهتری حاصل شده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه شغل خبرنگاری با استرس و ملاحظات سختی عجین شده است، عنوان کرد: این قشر باید همواره به روز باشند و گاهی اوقات در مقام پاسخ‌گویی قرار گیرند و با انتشار اخبار دقیق با ظرافت‌های رسانه‌ای به ارتقای آگاهی و بصیرت مردم کمک کنند.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۸۰ روستای استان روحانی مستقر دارد، خاطرنشان کرد: محرم امسال اعزام مبلغ خارج استانی نخواهیم داشت اما در داخل استان و شهرستان مبلغان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با اعمال محدودیت زمانی برای کار تبلیغ اعزام می‌شوند.

انتهای پیام