• پنجشنبه / ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۴:۰۲
  • دسته‌بندی: سمنان
  • کد خبر: 99052317146
  • منبع : نمایندگی سمنان

 تاکید نماینده ولی فقیه بر ساخت و تکمیل مصلاهای نیمه تمام استان سمنان

 تاکید نماینده ولی فقیه بر ساخت و تکمیل مصلاهای نیمه تمام استان سمنان

ایسنا/سمنان  نماینده ولی فقیه در استان و امام‌ جمعه سمنان خواستار پیگیری ساخت و تکمیل مصلاهای هشتگانه این استان شد.

آیت الله سیدمحمد شاهچراغی در آیین تکریم و معارفه مدیر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان ضمن تجلیل از خدمات چندین ساله پیرچه مسوول پیشین نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان سمنان اظهار کرد: انتظار می‌رود که تکمیل پروژه‌های ساخت مصلاها در شهرهای مختلف استان پیگیری شود.

این عضو خبرگان رهبری با اشاره به مشکلات مالی این پروژه‌ها از عموم مردم و خیرین خواست به ساخت و تکمیل این مصلاها کمک کنند.

وی با اشاره به دوره طولانی مدیریت مسوول پیشین نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان گفت: پیگیری مباحث احداث و راه اندازی مصلاهای نماز جمعه در استان و دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان از آثار تلاش های ایشان است.البته آثار تلاشها و زحمات ایشان در مباحث پیرامون شورای سیاستگذاری در استان مشهود است.

آیت‌الله شاهچراغی ادامه داد: اجرای منظم برنامه ها، رسیدگی به امور و پیگیری مباحث و موارد پیرامون شورا و مسائل ائمه جمعه به صورت مستمر تا حصول نتیجه مطلوب، نمونه ای از تلاشهای ارزنده ایشان‌بود.

وی گفت: ایشان شخصیتی بسیار ارزشمند داشته و با اینکه روحانی ‌نیستند، اما روحانی مسلک بوده و از تلاشهای ایشان به صورت ویژه تقدیر می‌کنم.

نماینده ولی فقیه در استان و امام‌ جمعه سمنان با اشاره به انتخاب حجت‌الاسلام فاطمی‌نیا به عنوان مدیر جدید نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان خاطرنشان کرد: حجت الاسلام فاطمی نیا از خانواده ای متدین و مذهبی هستند و انشالله در این مسئولیت موفق عمل خواهند کرد.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه این‌ پست، مسئولیت سنگینی است و باید رضایت مردم و ائمه جمعه را به همراه داشته باشد، انشالله با بهره گیری از تجربیات مدیر سابق و همراهی ائمه جمعه، در این مسئولیت موفق خواهند شد.

انتهای پیام