• یکشنبه / ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ / ۰۰:۱۹
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: 99052618608
  • خبرنگار : 71649

تارتار: می‌خواهیم فوتبال پاکی ارائه دهیم اما ...

تارتار: می‌خواهیم فوتبال پاکی ارائه دهیم اما ...

سرمربی نفت مسجدسلیمان گفت: می‌خواهیم فوتبال پاکی ارائه دهیم ولی اگر اتفاقی بیفتد و خدایی ناکرده بازیکنان‌مان شرایط بدی پیدا کنند، مسوولیتش با من نیست.

به گزارش ایسنا، مهدی تارتار پس از تساوی تیمش مقابل سایپا اظهار کرد: هر چند سایپا در نیمه دوم کمی فشار آورد اما تقسیم امتیازات عادلانه بود. حرفم در رابطه با مشکلات مالی‌مان است و نزدیک به هشت ماه است اعضای تیم‌مان دریافتی نداشته است و به امید پاس شدن چک بازی می‌کنند و متاسفانه طبق حرف‌هایی که به گوش می‌رسد مسوولان نتوانستند این مشکل را حل کنند و پولی به باشگاه تزریق کنند.

او ادامه داد: از همین الان اعلام می‌کنم که هفته آینده با تیمی که در حال سقوط است بازی داریم و بازیکنان‌مان نگران مطالبات‌شان هستند و می‌خواهیم فوتبال پاکی ارائه دهیم ولی اگر اتفاقی بیفتد و خدایی ناکرده بازیکنان‌مان شرایط بدی پیدا کنند، مسوولیتش با من نیست. از همین‌جا به مسوولان استان خوزستان می‌گویم نگذارید این تیم شرایط بدی را پیدا کنند چرا که ما در حذفی هم باید بازی کنیم. امیدوارم تا بیست و هشتم یک فکر اساسی کنم و در غیر این صورت هیچ مسوولیتی را گردن نمی‌گیرم و مسوولان باشگاه باید پاسخگو باشند.

سرمربی نفت مسجدسلیمان درباره داوری بازی گفت: داور بازی در نیمه اول تحت تاثیر صدای بازیکنان بود و چند اشتباه داشت ولی در نیمه دوم مثل همه داوران‌مان، داوری پاک و سالمی از او دیدیم. با این که سایپا نیاز شدیدی به سه امتیاز داشت اما داوری سالمی را دیدیم.

او با بیان این که بازی‌های لیگ را به عنوان بازی‌های تدارکاتی نگاه می‌کنیم، گفت: خودمان را آماده نگه می‌داریم تا در مسابقه حذفی به میدان برویم. قرعه حذفی‌مان فرقی نمی‌کند چرا که هر سه تیم جزو مدعیان لیگ برتر هم هستند و ما از این قرعه استقبال می‌کنیم.

انتهای پیام