• دوشنبه / ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ / ۰۹:۴۸
  • دسته‌بندی: کهگیلویه و بویراحمد
  • کد خبر: 99052719668
  • خبرنگار : 50223

مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد:

فعالیت هیئت های عزاداری مستلزم ثبت نام در سامانه بیرق است

فعالیت هیئت های عزاداری مستلزم ثبت نام در سامانه بیرق است

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: فعالیت و ساماندهی هیئت های عزاداری مستلزم ثبت نام در سامانه بیرق است.

حجت الاسلام و المسلمین سید رضا افتخاری افزود: متولیان هیئت‌های عزاداری با هدف برگزاری هرچه بهتر و منظم تر سوگواری حضرت امام حسین(ع) و یاران با وفایش، نسبت به ثبت نام در سامانه بیرق اقدام کنند.

وی با بیان اینکه با توجه به شرایط کرونایی، پروتکل‌های پیشگیرانه به استان‌ها ابلاغ شده است، اظهارکرد: جلساتی با هدف تبیین این پروتکل برای متولیان هیئت‌های عزاداری در استان برگزار شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد همکاری و هماهنگی دستگاهی را عاملی مؤثر در پیشبرد و تحقق اهداف شیوه نامه‌های ابلاغی برگزاری ماه محرم دانست و گفت: سلامت مردم در کنار برگزاری مراسمات عزاداری محور فعالیت هیئت‌ها بوده و نقش مردم در رعایت دستور العمل ها محسوس و مؤثر است.

افتخاری تصریح کرد: نظارت بر هیئت‌ها نیز اجرایی خواهد شد و تاکنون جلساتی برای برگزاری هرچه بهتر آئین‌های ماه محرم برگزار شده است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، وی حرکت بر محور پویش کمک‌های مومنانه و نذر ماسک را مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: برنامه‌هایی حول محورهای ذکر شده اجرایی خواهد شد.

انتهای پیام