• چهارشنبه / ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۰:۳۹
  • دسته‌بندی: جهاد دانشگاهی
  • کد خبر: 99052921595
  • منبع : نمایندگی علوم پزشکی شهید بهشتی

انتشار فراخوان راه‌حل‌های نوآورانه سلامت در حوزه قلب و عروق

انتشار فراخوان راه‌حل‌های نوآورانه سلامت در حوزه قلب و عروق

جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی با همکاری مرکز تحقیقات پیشگیری از بیماری‌های قلب و عروق این دانشگاه در نظر دارد از راه‌حل‌های نوآورانه تیم‌های استارتاپی برای چالش‌های سلامت در حوزه قلب و عروق حمایت کند.

به گزارش ایسنا، این کار با هدف ایجاد حرکتی نو در مسیر حل مشکلات بیماری‌های قلب و عروق با محور "نبود آگاهی کافی در جامعه در زمینه عوامل خطرزای بیماری‌های قلبی و عروقی مانند بی‌تحرکی، سبک زندگی، مصرف غذای ناسالم و استعمال دخانیات"، "عدم دسترسی کافی(مکانی و مالی) برای افراد مبتلا یا در معرض خطر جهت مشاوره و غربالگری‌های اولیه پس از ایجاد حساسیت به این موضوع"، "فقدان پیگیری کارآمد افراد مبتلا بعد از تشخیص و اقدامات درمانی برای بازگشت به زندگی سالم و مدیریت عوامل خطر" انجام می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند ایده‌های نوآورانه خود را تا تاریخ ۳۱ مرداد ماه جاری در فرم ارائه ایده در سایت  jdsbm.ac.ir  ثبت کنند.

گفتنی است؛ پس از بررسی طرح‌ها با کمک مشاورین این حوزه و همچنین متخصصین نوآوری و کارآفرینی سلامت، راه‌حل‌های منتخب با همکاری مرکز تحقیقات پیشگیری از بیماری‌های قلب و عروق اجرایی می‌شود.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های ۲۲۴۳۹۸۷۴ تماس گرفته یا به وب‌سایت مرکز به نشانیjdsbm.ac.ir  مراجعه کنند.

انتهای پیام