• چهارشنبه / ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ / ۲۳:۱۹
  • دسته‌بندی: فارس
  • کد خبر: 99052922350
  • خبرنگار : 50029

مدیر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه فارس اعلام کرد:

نماز جمعه ۳۱ مرداد در ۲۶ شهرستان فارس اقامه نمی‌شود

نماز جمعه ۳۱ مرداد در ۲۶ شهرستان فارس اقامه نمی‌شود

ایسنا/فارس مدیر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه فارس اعلام کرد که نماز جمعه ۳۱ مرداد ماه در شیراز و ۲۵ شهرستان استان که در وضعیت قرمز بیماری کرونا قراز دارند، اقامه نخواهد شد.

حجت‌الاسلام ملک مکان شامگاه چهارشنبه ۲۹ مرداد در گفت‌وگو با خبرنگاران بیان کرد: ۱۲ شهرستان با توابع شان جمعا ۲۶ شهر همچنان در وضعیت قرمز کرونایی هستند و نمازجمعه این شهرها همچنان تعطیل خواهد بود. 

او ادامه داد: با استناد به آخرین نامه دانشگاههای علوم پزشکی استان، که از طریق ستاد استانی مقابله با شیوع کرونا به نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در استان فارس ارسال شده، ۱۲ شهرستان استان فارس همچنان در وضعیت کرونایی و قرمز هستند که با احتساب شهرهای تابعه این شهرستانها، جمعا ۲۶ شهر در وضعیت قرمز کرونایی است. بنابراین در راستای مبارزه با شیوع کرونا و برای حفظ سلامتی مردم، جمعه ۳۱ مرداد نماز جمعه در این ۲۶ شهر از جمله شهر شیراز برگزار نخواهد شد.

مدیر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه فارس خاطرنشان کرد: شیراز، آباده، بوانات، پاسارگاد، ارسنجان، خرامه، سروستان، قیروکارزین، سپیدان، مرودشت، جهرم، خفر و شهرهای توابع این شهرستانهادقرمز و با شرایط ویژه است.

ملک‌مکان عنوان کرد: در سایر شهرستانها و شهرها یعنی ۵۰ شهر دیگر استان که در وضعیت سفید یا زرد قرار دارند با رعایت تمام دستورالعمل‌های بهداشتی نمازجمعه اقامه می‌شود.

انتهای پیام