• یکشنبه / ۲ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۵:۵۴
  • دسته‌بندی: آذربایجان غربی
  • کد خبر: 99060201736
  • خبرنگار : 50145

فرماندار:

مساکن روستایی مقاوم شده در ماکو به ۴۳۰۰ واحد رسید

مساکن روستایی مقاوم شده در ماکو به ۴۳۰۰ واحد رسید

ایسنا/آذربایجان غربی فرماندار ماکو گفت: در سومین روز از هفته دولت ۷۰ واحد مسکن روستایی و بهسازی و آسفالت معابر روستای کوسج افتتاح و به بهره برداری رسید.

حسین عباسی امروز دوم شهریور در مراسم بهره برداری از مساکن روستایی شهرستان با تاکید براینکه، در سومین روز از هفته دولت و بصورت همزمان ۷۰ واحد مسکن روستایی افتتاح و به بهره برداری رسید، افزود: برای اجرای این واحد ها، یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان تسهیلات با کارمزد چهار درصد و بازپرداخت ۱۵ ساله به متقاضیان اعطاء شده بود.

وی با بیان اینکه، با افتتاح این پروژه، تعداد واحدهای مسکونی روستایی مقاوم سازی شده در شهرستان ماکو به ۴۳۰۰ واحد رسید، افزود: تامین واحد های مقاوم در شهرستان از اولویت کاری دولت تدبیر و امید است.

فرماندار ماکو در ادامه از بهسازی و آسفالت معابر روستای کوسج و بهره برداری آن همزمان با دومین روز از هفته دوات خبر داد و گفت: این طرح بمساحت ۳۰۳۰ متر مربع و صرف اعتباری بالغ بر ۴۱۲ میلیون تومان با مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دهیاری اجرایی شده بود که با حضور مسئولین و اهالی و با رعایت پروتکل های بهداشتی افتتاح و به بهره برداری رسید.  

انتهای پیام