• دوشنبه / ۳ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۱:۲۹
  • دسته‌بندی: سمنان
  • کد خبر: 99060302283
  • خبرنگار : 30077

پذیرش دانشجو در 11 کد رشته در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان

پذیرش دانشجو در 11 کد رشته در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان

ایسنا/سمنان معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان سمنان از پذیرش بدون آزمون دانشجو در دوره‌های کاردانی و کارشناسی نیمسال اول تحصیلی در این مرکز خبر داد.

علی منصفی‌راد در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: پذیرش بدون آزمون دانشجو در ترم مهرماه امسال، در 11 کد رشته مقطع کاردانی و کارشناسی برای نیمسال اول تحصیلی در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان آغاز شده است.

وی ادامه داد: این مرکز در مقطع کاردانی در رشته‌های تربیت مربی پیش از دبستان، فناوری اطلاعات گرایش اینترنت و شبکه، نرم افزار گرایش برنامه سازی کامپیوتر و همچنین سه رشته جدید تکنولوژی آموزشی، گردشگری و امورفرهنگی دانشجو می‌پذیرد.

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان همچنین افزود: در مقطع کارشناسی نیز دانشجویان و علاقه‌مندان می‌توانند در رشته‌های تربیت مربی پیش از دبستان، فناوری اطلاعات در گرایش فناوری اطلاعات، شبکه های کامپیوتری و همچنین در دو رشته جدید مدیریت کسب و کار اینترنتی و مدیریت امور فرهنگی ثبت نام کنند.

منصفی‌راد اضافه کرد: از 11 کد رشته مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان در سال تحصیلی جاری، 5 رشته شامل تکنولوژی آموزشی، گردشگری، امورفرهنگی در مقطع کاردانی و مدیریت کسب و کار اینترنتی و مدیریت امور فرهنگی در مقطع کارشناسی جزء رشته‌های جدید مرکز هستند.

وی ادامه داد: دانشجویان و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق مراجعه حضوری به مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان به آدرس سمنان، بلوار قائم، بلوار دانشجو  و یا با شماره تماس  33337141 و 33337254 نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

معاون جهاددانشگاهی استان همچنین از اعطای تسهیلات به ثبت‌نام کنندگان و دانشجویان و امکان تقسیط شهریه دانشجویان در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان خبر داد و تصریح کرد: این مرکز با بکارگیری اساتید مجرب و متعهد و همچنین کادر آموزشی توانمند و فضای آموزشی مجهز شامل سایت کامپیوتری، لابراتوآر زبان خارجه و کامپیوتر، آزمایشگاه، کتابخانه و...مکان مناسبی برای علاقه مندان به ادامه تحصیل و دانشجویان خواهد بود، همچنین شرایط برگزاری کلاس های آنلاین و غیرحضوری و برگزاری آزمون‌ها به صورت آنلاین در این مرکز با توجه به تداوم شرایط کرونایی فراهم است.

انتهای پیام